reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Kobietki mam nadzieję, że jeszcze chwilka i te mdłości przejdą - tego Wam życzę [emoji6] mimo, że mi mdłości przeszły to i tak jakoś problem z jedzeniem, a od kilku dni około północy przebudzam się i....kanapki z nutella...[emoji6]
 
reklama
Ja biorę duphaston i ostatnio dal mi tylko receptę na 1 opakowanie tak żeby starczylo tylko do wizyty wiec cos czuje ze bedzie chciał odstawic a wizyte mam w 12t1d
 
Przyszły te leginsy że strony pięknamama.pl :) powiem Wam że super są te jesienne są cieńsze ale mają fajny rozciagliwy materiał i są długie przede wszystkim i te na zimę tak samo tylko dużo grubsze. Jestem zadowolona z zakupu :) szczególnie fajna długość bo ja mam zawsze problem bo wysoka jestem

@Sliim ale masz już fajny brzuszek!

@monia_55 faktycznie to leżenie w domu dobija. Nie muszę cały czas leżeć jednak mi się nawet z psem na dłuższy spacer iść bo nie chce mi się zakrywać tych syfów na buzi. Po sklepach chwilę pochodzę i po prostu mi się nie chce i kurna tak mijają szaro te dni. Mamy w planach we wrześniu na kilka dni gdzieś wyjechać jak już będzie troszku chłodniej więc niech ten czas szybciej leci [emoji6]
@AngelMum też mnie okropnie wysypało... na twarzy i ramionach ropne, na całych rękach taka "kaszka"... :(
 
Kobietki mam nadzieję, że jeszcze chwilka i te mdłości przejdą - tego Wam życzę [emoji6] mimo, że mi mdłości przeszły to i tak jakoś problem z jedzeniem, a od kilku dni około północy przebudzam się i....kanapki z nutella...[emoji6]
U mnie chleb w jajku [emoji23] nie wiem czy mi sie znudzi,a noca spie nie budzę sie do jedzenia tylko sikam po 5 razy
 
Ja palcem. Czytalam ze od aplikatora niektórzy maja krwawienie. Ale co mam zapytac kiedy odstawiamy to zapominam. Ale boję sie tego.
Właśnie raz próbowałam aplikatorem....i z wszystkich opakować wylądowały w śmieciach, jednak palcem lepiej wyczuć.
No właśnie ciekawe co powie mój pan doktor bo plamień nie ma, nooo chyba że szyjka będzie wskazywać na dalszą aplikację. Czemu boisz się odstawienia? [emoji6]
 
Właśnie raz próbowałam aplikatorem....i z wszystkich opakować wylądowały w śmieciach, jednak palcem lepiej wyczuć.
No właśnie ciekawe co powie mój pan doktor bo plamień nie ma, nooo chyba że szyjka będzie wskazywać na dalszą aplikację. Czemu boisz się odstawienia? [emoji6]
No bo właśnie plamień się boję po odstawieniu...
 
reklama
Do góry