reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Kobietki gratulacje wspaniałych wieści !!!!

Myślałam, że zły humor minął a tak mnie dziś wszystko przytłacza...już nawet każda drobnostka !!! Miałabym ochotę iść pobiegać tak na maxa żeby się rozładować, wypić winka, zapalić papierosa, iść na siłownię na porządny wycisk...matko taka mała kruszyna, a taką rewolucję robi w mamy organiźmie.

Mam dziś tak samo.
Ja generalnie bardzo nie umiem funkcjonować psychicznie jak mi źle fizycznie....zazwyczaj coś wtedy robię żeby nie myśleć. Coś fizycznie właśnie (sprzątanie, spacer z psem, praca na działce itp) a teraz tylko leżę i zdycham. Itp mi bardzo pogarsza samopoczucie....
 
Mam dziś tak samo.
Ja generalnie bardzo nie umiem funkcjonować psychicznie jak mi źle fizycznie....zazwyczaj coś wtedy robię żeby nie myśleć. Coś fizycznie właśnie (sprzątanie, spacer z psem, praca na działce itp) a teraz tylko leżę i zdycham. Itp mi bardzo pogarsza samopoczucie....
Mi sie pogarsza samopoczucie przed spaniem, mdli mnie nie dobrze mi sie robi
 
@monia_55 faktycznie to leżenie w domu dobija. Nie muszę cały czas leżeć jednak mi się nawet z psem na dłuższy spacer iść bo nie chce mi się zakrywać tych syfów na buzi. Po sklepach chwilę pochodzę i po prostu mi się nie chce i kurna tak mijają szaro te dni. Mamy w planach we wrześniu na kilka dni gdzieś wyjechać jak już będzie troszku chłodniej więc niech ten czas szybciej leci [emoji6]
 
@monia_55 faktycznie to leżenie w domu dobija. Nie muszę cały czas leżeć jednak mi się nawet z psem na dłuższy spacer iść bo nie chce mi się zakrywać tych syfów na buzi. Po sklepach chwilę pochodzę i po prostu mi się nie chce i kurna tak mijają szaro te dni. Mamy w planach we wrześniu na kilka dni gdzieś wyjechać jak już będzie troszku chłodniej więc niech ten czas szybciej leci [emoji6]
Ja to samo leze w lozku, jak sie widze w lustrze to nic mi sie nie chce, pamietam,ze jak byłam we wcześniejszych ciazach to jeździłam do kina ,a teraz nie miałabym ochoty
 
Witam po calym dniu wymeczona jakos. Bylam z dziećmi na zakupach szkolnych i tak mnie te zakupy wymeczyly....a tyle naladowali do koszyka ze 300+ na bank by brakło bo za wszystko rachunek wyszedl 870 zl [emoji33] [emoji33] [emoji33] dobrze ze miałam jakieś kupony z tesco uzbierane i rabat 10% to jakos ok 130zl mniej zaplacilam ale i tak byłam zszokowana ze tak duzo.....


Mdłości chyba mi ustaja tylko apetyt jeszcze nie ten ale.już duzo lepiej [emoji4]

Super ze dzis wszystkie wizyty udane z pozytywnymi wiesciami oby codziennie takie byly [emoji173]
 
@monia_55 faktycznie to leżenie w domu dobija. Nie muszę cały czas leżeć jednak mi się nawet z psem na dłuższy spacer iść bo nie chce mi się zakrywać tych syfów na buzi. Po sklepach chwilę pochodzę i po prostu mi się nie chce i kurna tak mijają szaro te dni. Mamy w planach we wrześniu na kilka dni gdzieś wyjechać jak już będzie troszku chłodniej więc niech ten czas szybciej leci [emoji6]
No ja generalnie nie muszę leżeć. Ale mi tak niedobrze że na nic innego nie mam sily.... I właśnie tego nienawidzę....
 
reklama
Witam po calym dniu wymeczona jakos. Bylam z dziećmi na zakupach szkolnych i tak mnie te zakupy wymeczyly....a tyle naladowali do koszyka ze 300+ na bank by brakło bo za wszystko rachunek wyszedl 870 zl [emoji33] [emoji33] [emoji33] dobrze ze miałam jakieś kupony z tesco uzbierane i rabat 10% to jakos ok 130zl mniej zaplacilam ale i tak byłam zszokowana ze tak duzo.....


Mdłości chyba mi ustaja tylko apetyt jeszcze nie ten ale.już duzo lepiej [emoji4]

Super ze dzis wszystkie wizyty udane z pozytywnymi wiesciami oby codziennie takie byly [emoji173]
U mnie zacznie sie od tego roku, syn idzie do pierwszej klasy
 
Do góry