reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Hej dziewczynu :) w ktorym tygodniu widac bylo u was zarodek na usg ? Dzisiaj mialam stresa, pierwsza wizyta dopiero w czwartek z terminu om wychodzi 7 tydzien. Po dlugim spacerze z synkiem wrocilam do domu i mialam takie lekkie bladorozowe plamienie. Spanikowalam i pojechalam na izbe przyjec. Pani doktor mnie zbadala i zrobila usg z ktorego wynika ze jestem w 5t5 . W jamie macicy obecnośc pęcherzyka ciążowego, GS 10,88 mm. Widoczny pecherzyk żółtkowy. Pani doktor powiedziala ze nieznaczne plamienie i zeby odpoczywac. W czwartek zalecona pierwsza wizyta u ginekologa. Ale zarodka nie widac
 
reklama
Hej dziewczynu :) w ktorym tygodniu widac bylo u was zarodek na usg ? Dzisiaj mialam stresa, pierwsza wizyta dopiero w czwartek z terminu om wychodzi 7 tydzien. Po dlugim spacerze z synkiem wrocilam do domu i mialam takie lekkie bladorozowe plamienie. Spanikowalam i pojechalam na izbe przyjec. Pani doktor mnie zbadala i zrobila usg z ktorego wynika ze jestem w 5t5 . W jamie macicy obecnośc pęcherzyka ciążowego, GS 10,88 mm. Widoczny pecherzyk żółtkowy. Pani doktor powiedziala ze nieznaczne plamienie i zeby odpoczywac. W czwartek zalecona pierwsza wizyta u ginekologa. Ale zarodka nie widac
Witaj. :) U mnie na pierwszym usg było "pusto", pomimo sporej bhcg. :) To był 5-6 tydz. Po tygodniu miałam pusty pęcherzyk (więc zdążyłam się załamać i mieć czarne wizje), dopiero ok. 8 tyg. od OM miałam widoczny zarodek z bijącym serduszkiem. :) Oszczędzaj się, odpoczywaj i nie martw się. Dzidzia potrzebuje troszkę czasu, żeby urosnąć i dać namierzyć w USG.
 
Witam porannie przy kawie, planuje odprowadzić dzieciaki i iść na spacerek [emoji16] dzisiaj młodziak dłużej w przedszkolu siedzi, to mama może spacerować i odpoczywać
 
Hej dziewczynu :) w ktorym tygodniu widac bylo u was zarodek na usg ? Dzisiaj mialam stresa, pierwsza wizyta dopiero w czwartek z terminu om wychodzi 7 tydzien. Po dlugim spacerze z synkiem wrocilam do domu i mialam takie lekkie bladorozowe plamienie. Spanikowalam i pojechalam na izbe przyjec. Pani doktor mnie zbadala i zrobila usg z ktorego wynika ze jestem w 5t5 . W jamie macicy obecnośc pęcherzyka ciążowego, GS 10,88 mm. Widoczny pecherzyk żółtkowy. Pani doktor powiedziala ze nieznaczne plamienie i zeby odpoczywac. W czwartek zalecona pierwsza wizyta u ginekologa. Ale zarodka nie widac
Ja jak byłam w 6 to też jeszcze pęcherzyk był A już w 7.4 serducho.
 
Hej dziewczyny sorki że nie pisze ale aktualnie jestem u rodziny i jakoś czasu brakuje.
Witam serdecznie nowe mamusie.gratuluję tym które były na wizytach i zobaczymy swoje maluszki[emoji4]
Wiem ze jest z nami mama z blizniakami.Super gratuluję!!
Jutro mam wizytę.stres znowu jak zwykle[emoji53]
Trochę lepiej się już czuję.wymioty powoli ustępują ,apetyt dopisuje[emoji4]idę kawki się napić.W nocy okropna burza była.mało co spałam.miłego dnia[emoji4]
 
Hej dziewczynu :) w ktorym tygodniu widac bylo u was zarodek na usg ? Dzisiaj mialam stresa, pierwsza wizyta dopiero w czwartek z terminu om wychodzi 7 tydzien. Po dlugim spacerze z synkiem wrocilam do domu i mialam takie lekkie bladorozowe plamienie. Spanikowalam i pojechalam na izbe przyjec. Pani doktor mnie zbadala i zrobila usg z ktorego wynika ze jestem w 5t5 . W jamie macicy obecnośc pęcherzyka ciążowego, GS 10,88 mm. Widoczny pecherzyk żółtkowy. Pani doktor powiedziala ze nieznaczne plamienie i zeby odpoczywac. W czwartek zalecona pierwsza wizyta u ginekologa. Ale zarodka nie widac
U mnie serduszko było w 6t5d :)
 
reklama
Poranny spacer i takie bogactwa, a jakie pyszne
IMG_20180815_082639464.jpg
IMG_20180815_082814342.jpg
IMG_20180815_082143507_HDR.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180815_082639464.jpg
    IMG_20180815_082639464.jpg
    115,7 KB · Wyświetleń: 276
  • IMG_20180815_082814342.jpg
    IMG_20180815_082814342.jpg
    59,9 KB · Wyświetleń: 277
  • IMG_20180815_082143507_HDR.jpg
    IMG_20180815_082143507_HDR.jpg
    61,4 KB · Wyświetleń: 282
Do góry