reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Hej dziewczynu :) w ktorym tygodniu widac bylo u was zarodek na usg ? Dzisiaj mialam stresa, pierwsza wizyta dopiero w czwartek z terminu om wychodzi 7 tydzien. Po dlugim spacerze z synkiem wrocilam do domu i mialam takie lekkie bladorozowe plamienie. Spanikowalam i pojechalam na izbe przyjec. Pani doktor mnie zbadala i zrobila usg z ktorego wynika ze jestem w 5t5 . W jamie macicy obecnośc pęcherzyka ciążowego, GS 10,88 mm. Widoczny pecherzyk żółtkowy. Pani doktor powiedziala ze nieznaczne plamienie i zeby odpoczywac. W czwartek zalecona pierwsza wizyta u ginekologa. Ale zarodka nie widac
W pierwszej ciazy w 7 tyg wg usg a dopiero 9 wg om bo mialam owulacje pozno a teraz szybko bo w 5+3 byl zarodek z mini serduszkiem ktore widziala gin a ja nie xP
A co do plamien to oszczedzaj siem ja zaczelam 13tc i tez dostalam plamien (kolejny raz w tej ciazy..) lekarz powiedzial ze mam duzo odpoczywac i czuc sie caly czas wypoczęta a nie zmeczona. Podobno kobiety maja tendencje do nadaktywnego trybu zycia w ciazy i to jest przyczyna wiekszosci plamien a nawet strat
 
reklama
Hej dziewczynu :) w ktorym tygodniu widac bylo u was zarodek na usg ? Dzisiaj mialam stresa, pierwsza wizyta dopiero w czwartek z terminu om wychodzi 7 tydzien. Po dlugim spacerze z synkiem wrocilam do domu i mialam takie lekkie bladorozowe plamienie. Spanikowalam i pojechalam na izbe przyjec. Pani doktor mnie zbadala i zrobila usg z ktorego wynika ze jestem w 5t5 . W jamie macicy obecnośc pęcherzyka ciążowego, GS 10,88 mm. Widoczny pecherzyk żółtkowy. Pani doktor powiedziala ze nieznaczne plamienie i zeby odpoczywac. W czwartek zalecona pierwsza wizyta u ginekologa. Ale zarodka nie widac
U mnie w 6 tyg,ale u kazdej jest inaczej ,ma czas pokazać sie do 8, zreszta to zalezy kiedy tez mialas owu przeciez ciąża moze byc mlodsza niz według @
 
@KAROLA_223 u mnie był 5+3 i zarodek, jak poszłam 9+6 to już mały człowieczek z serduszkiem [emoji16] wszystko zależy od owulacji [emoji6] ja miałam książkowo, cykle 25-27 dni, owulacja w 12 dniu i dlatego termin om i USG nie różnią się
 
Jakie masz widoki <3 jeeeej. I te winogrona
..Ja dookoła beton, tory, i stacja benzynowa -.-
Widok obłędny, dlatego tak mi tutaj dobrze
1534315552312.jpg
 

Załączniki

  • 1534315552312.jpg
    1534315552312.jpg
    295,1 KB · Wyświetleń: 228
Akyyysz z tymi zdjeciami.. az mi sie plakac chce xPP
Moje marzenie zeby wyprowadzix sie chociaz kawalek poza Warszawe..
Mieszkaliśmy w Sz-nie, ale też na zadupiu takim trochę, więc z okna miałam widok na las i pola [emoji16] a teraz z okna mam widok na ulicę, a jak przejdę się dalej to widoki jak widać [emoji6]nie chce dużego miasta, to nie dla mnie
 
@KAROLA_223 mialam pozna owulacje i u mnie dzidzius w tej ciazy byl w po 6tc. Ale gina ma dobry sprzet i oko. A to tez wazne. A mimo to maluszek byl mlodszy i to sporawo. Twraz juz prawie 11tc i wszystko nadrobil. Jeszcze masz czas. Postaraj sie byc spokojna, bo wtedy dziecko ma lepsze warunki rozwoju. Ja w tej ciazy krwawie zywa krwia od 8tc, nie plamie. W poprzedniej zaczelam amic od 4tc, plamienie szybko przerodzilo sie w krwawienie i tak bez konca do 14 tc lecialo. A moj synek ma juz prawie 7 mcy. Krew i plamienia nie musza od razu wskazywac na najgorsze. Trzeba tylko brac progesteron, bo jego niski poziom moze wywolywac brazowawe plamienia, oszczedzac sie i miec nadzieje, ze maluszek jest zdrowy. Poza tym jestes mamusia, wiec juz mozesz zaczac budowac relacje z maluszkiem i do niego gadac. Ja z synkiem od poczatku gadalam. Przekonywalam go by zostal znami. Opowiadalam jaki swiat jest piekny, jakiego ma fajnego tatusia, psa i kota, mowilam mu co bedziemy robic. Ty tez mozesz
 
Hej dziewczynu :) w ktorym tygodniu widac bylo u was zarodek na usg ? Dzisiaj mialam stresa, pierwsza wizyta dopiero w czwartek z terminu om wychodzi 7 tydzien. Po dlugim spacerze z synkiem wrocilam do domu i mialam takie lekkie bladorozowe plamienie. Spanikowalam i pojechalam na izbe przyjec. Pani doktor mnie zbadala i zrobila usg z ktorego wynika ze jestem w 5t5 . W jamie macicy obecnośc pęcherzyka ciążowego, GS 10,88 mm. Widoczny pecherzyk żółtkowy. Pani doktor powiedziala ze nieznaczne plamienie i zeby odpoczywac. W czwartek zalecona pierwsza wizyta u ginekologa. Ale zarodka nie widac

u mnie na pierwszej wizycie wizycie to widział powiększone albo pogrubione endometrium i kazał zrobić badanie krwi na bhcg, z badania wyszło że jestem:) po 10 dniach przyszłam na wizytę wychodzil 5/6tygdz to na zdjęciu widać pęcherzyk a w karcie zapisał (+/-) że chyba czuję tetno ale jak się teraz dopatruję sama na zdjęciu to widać zarodek, a na kolejnej po 3 tyg. 8/9tydz. już było wszystko ładnie widoczne i tetno (+) :)
 
reklama
Ale widoki. Uwielbiam patrzeć na miasto nocą.
A dziewczyny powiedzcie mi czy też tak macie, bo ja czasem czuje jak mi bulgocze tzn mam uczucie jak by mi woda o ścianę porządnie chlapnela i potem wybrzusza mi się jedna część brzucha pod pępkiem ( czuje macicę) miałam tak z córa jak mi tyłek wypiela ale byłam w tedy ok 25 tyg. Myślicie że to dzidzka tak lata? Ruchow wiadomo nie czuje, choć liczę że już niedługo bo w 2 ciąży ok 15 tyg zaczęłam odczuwać.
 
Do góry