reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Otrzymałam dzisiaj wyniki cytologii i wynika z niech ze mam to Link do: Candida albicans. Drożdżak, który wywołuje grzybicę czeka mnie teraz leczenie dostaje globulki i maść :(
Ja sie z tym borykalam ostatnie 3 miesiace pierwszej ciazy.
Masz leki, wiec szybko sie wyleczysz. Moze wracac, ale z lekami dasz rade ;)
Najlepiej po leczeniu czesto aplikuj sobie probiotyki - paleczki kwasu mlekowego.
Drozdzyca jest uciazliwa, ale nie jest wielkim zagrozeniem dla ciazy w przeciwienstwie do bakterii.
 
reklama
Ja sie z tym borykalam ostatnie 3 miesiace pierwszej ciazy.
Masz leki, wiec szybko sie wyleczysz. Moze wracac, ale z lekami dasz rade ;)
Najlepiej po leczeniu czesto aplikuj sobie probiotyki - paleczki kwasu mlekowego.
Drozdzyca jest uciazliwa, ale nie jest wielkim zagrozeniem dla ciazy w przeciwienstwie do bakterii.
Mi w cytologii wyszło lekki stan zapalny ale doktorek powiedział że tego w ciąży się nie leczy :/ i że ogólnie jest ok.
Nie ma za co, też mnie wkurzyły bo wył tylko dane wątki a reszta i tak przychodziła :)
 
Widzę że żadna z Was nie robi pappa ale prenatalne robicie rozumiem u lekarzy z certyfikatem czy u swoich jako zwykle badanie? Kurcze jednak szkoda mi chyba tych 500zł :o
Ja u mojej ale ma certyfikat. I tak 390zl a Pappa dodatkowe 180 dlatego chyba nie robie. Mam czas do piatku
 
Witajcie. Wreszcie doczytalam... Uff[emoji6]
Ja po wizycie. Bobas bardzo ruchliwy, ma 2,71 cm i według usg 9 tydzień 4 dzień, a według ostatniej miesiączki 9 tydzień 1 dzień. Serduszko 140 uderzeń.
Dostałam skierowanie na prenatalne z testem pappa i takie będę robiła. Ja w luksmedzie mam lekarke ale ze względu na wiek mogę obojętnie gdzie na nfz robic. Jak będzie termin to zrobię tam gdzie z pierwszym dzieckiem bo byłam zadowolona.
W LM nie robią typowych prenatalnych ;-) wiem bo dziś byłam.
 
reklama
Ja będę robić USG u lekarza z certyfikatem plus Pappa. Ewentualnie rozważam odpuszczenie Pappa i zrobienie zamiast tego NIFTY, ale z uwagi na koszty pewnie zostanę przy Pappa.
 
Do góry