reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Mnie ratuje działka za miastem... Z Warszawy w sumie tez się wyprowadziłam, aż do Ząbek [emoji85][emoji85] ale przynajmniej teraz mam widok na las choć trochę ;p a to moje wczorajsze dzieło
IMG_0381.JPG
 

Załączniki

  • IMG_0381.JPG
    IMG_0381.JPG
    670,7 KB · Wyświetleń: 200
reklama
@kwasek chyba na ruchy jeszcze ,a wcześnie, maleństwo jest za małe [emoji106] ale wariować może, czemu nie

Mi się brzuch stawia często i jest coraz większy [emoji33] co to będzie w 40 tygodniu to ja nie wiem, a duchy z synem poczułam koło 16 tygodnia, więc mam nadzieję, że niedługo motylki się pojawia [emoji16]
 
Ale widoki. Uwielbiam patrzeć na miasto nocą.
A dziewczyny powiedzcie mi czy też tak macie, bo ja czasem czuje jak mi bulgocze tzn mam uczucie jak by mi woda o ścianę porządnie chlapnela i potem wybrzusza mi się jedna część brzucha pod pępkiem ( czuje macicę) miałam tak z córa jak mi tyłek wypiela ale byłam w tedy ok 25 tyg. Myślicie że to dzidzka tak lata? Ruchow wiadomo nie czuje, choć liczę że już niedługo bo w 2 ciąży ok 15 tyg zaczęłam odczuwać.
Ja też czuje takie bulgotanie w brzuchu :)
 
Ale widoki. Uwielbiam patrzeć na miasto nocą.
A dziewczyny powiedzcie mi czy też tak macie, bo ja czasem czuje jak mi bulgocze tzn mam uczucie jak by mi woda o ścianę porządnie chlapnela i potem wybrzusza mi się jedna część brzucha pod pępkiem ( czuje macicę) miałam tak z córa jak mi tyłek wypiela ale byłam w tedy ok 25 tyg. Myślicie że to dzidzka tak lata? Ruchow wiadomo nie czuje, choć liczę że już niedługo bo w 2 ciąży ok 15 tyg zaczęłam odczuwać.
Ja mialam stukania na wzgorku lonowym dwa dni,az mnie to zaczelo przeszkadzać [emoji23] ja w pierwszej ciazy mialam ruchy kolo 19 tygodnia,a w nastepnej kolo 16 tyg,wcześniej nie ma opcji zeby czuć
 
@kwasek chyba na ruchy jeszcze ,a wcześnie, maleństwo jest za małe [emoji106] ale wariować może, czemu nie

Mi się brzuch stawia często i jest coraz większy [emoji33] co to będzie w 40 tygodniu to ja nie wiem, a duchy z synem poczułam koło 16 tygodnia, więc mam nadzieję, że niedługo motylki się pojawia [emoji16]
Mi tez sie stawia jak za dlugo stoje lub siedze, z synem pod koniec dopiero sie napinal
 
Dzień dobry!
Właśnie wstaliśmy. Oczywiście juz mi się panika włączyła czy na tym prenatalnym bedzie wszystko widac :( czy zdrowe, czy wszystko się rozwija itp...
Właśnie wiem. To skierowanie dostałam z luxmedu ale do zrobienia nie u nich tylko na nfz.
Lm moze przekierować do innej placówki ;)
O Wow!
Ale Wam dobrze [emoji7]
Mnie ratuje działka za miastem... Z Warszawy w sumie tez się wyprowadziłam, aż do Ząbek [emoji85][emoji85] ale przynajmniej teraz mam widok na las choć trochę ;p a to moje wczorajsze dzieło Zobacz załącznik 888334
Sąsiadeczko :D
 
reklama
Do góry