reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Ja też chyba nie.
W ogóle mam dylemat gdzie chodzić do lekarza. Jestem z małej miejscowości i nie ma za bardzo wyboru. Ten u którego byłam teraz jest jakiś niepoważny. Żadnych informacji. I nawet jak się pytałam o coś to mówił że to nie ważne i nawet mi nie odpowiedział. Znów ten który przyjmuje prywatnie nie dość że miejsc nie ma to jeszcze wszystkie badania prywatnie. Najlepiej było znaleźć takiego lekarza żeby chodzić na nfz a jak będzie potrzeba to i prywatnie. Znalazłam takiego no ale bym musiała 50km dojeżdżać. Jeszcze przed wakacjami przyjmował u nas ale chyba kontraktu mu nie dali. Tylko że on nie robi prenatalnych i tak bym musiała do tamtego i na polowkowe też. Więc nie wiem co robić.
Moja pierwsza wizyta tez była u jakiejś niepoważnej kobiety... w ogole nic mi nie umiała powiedzieć i sie pytała co ma robić... i jeszcze dostała za to 120zł! Teraz się przenoszę do innej, 180zł, kolejne wizyty z nfz
 
reklama
Już po wizycie, bez nerwów bo w końcu w pt wiedziałam że wszystko ok :) Urosło mi dziecię o 2mm i ma 1,2cm i pika serducho [emoji173]️
Mój lekarz z LM skierował mnie na prenatalne z oceną ryzyka gdzie indziej prywatnie. W czwartek przedzwonię i się umówię. Dał mi też skierowanie do lm ale powiedział że nie ma oceny ryzyka i bez sensu. A kolejna wizyta dopiero 19.09:o
Super [emoji322]
 
Dziewczynki, weszłam w profil ustawienia i powyłączałam wszystko i teraz na górze w powiadomienia i ustawienia i odkliknełam wszystko i nie mam powiadomień o nowych postach. Znaczy chyba wyłączyłam!. :D
Niestety, powiadomienia na maila mam. Cała skrzynka zapchana. :/
 
Witajcie. :) Przycupnę na wątku nieśmiało. Całkiem fajne, duże i rozbudowane to forum. Wiele rzeczy można się dowiedzieć. Wygląda na to, że będę marcóweczką (t.p. 05.03.2019), ewentualnie lutóweczką.
Jestem w 12 tc., na stanie dwójka dzieci, dziewczynka i chłopiec. Największe marzenie - zdrowe trzecie dzieciątko (i takie śliczne i mądre jak mamusia oczywiście).:yes:
Mama starowinka - weteranka, prawie 40 lat na karku. Będę podczytywać (tylko wolniej piszcie, 600 stron nie dam rady nadrobić :biggrin2:)
Witaj [emoji3]gratulacje[emoji322]
 
Ja tez nie robię testu PAPPa. A w temacie wózków to my mamy Bexa Ultra i jestem zadowolona. Wcześniej nie zwracałam na to uwagi ale jak patrzę na inne wózki to cieszę się ze w gondoli buda taka duża ze nie trzeba parasolki, koła żelowe i w miarę lekki i łatwy w obsłudze. Tez skrzypiał ale to raczej od wody, trochę się go naoliwilo i już jest dobrze :) dla drugiego (chociaż mam przeczucie ze będzie dziewczyna ) tez posłuży, kolory tez neutralne.
 
@Ullaa betablokery biorę dalej, Pani ginekolog powiedziała, ze te dawki, które mam, mogę brać w ciąży :)
Ja na szczęście dostałam skierowanie na badania prenatalne z NFZ, coraz bardziej doceniam moją Panią doktor :blink:
 
Widzę że żadna z Was nie robi pappa ale prenatalne robicie rozumiem u lekarzy z certyfikatem czy u swoich jako zwykle badanie? Kurcze jednak szkoda mi chyba tych 500zł :o
 
reklama
Do góry