reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Tez mam skierowanie na nfz ale tam mi pisze tylko o prenatalnych wiec wydaje mi sie ze same usg
O właśnie tez ostatnio nad tym kombinowalam i w ustawieniach wylanczalam a powiadomienia nadal jak byly tak są ....

Sent from my ALE-L21 using Forum BabyBoom mobile app
Mam ustawienia kilka razy przeleciane, wszystko wyłączone a dalej śmieci na meilu...chyba do administratorów napiszę żeby wyłączyli bo oszaleję.
 
reklama
Ja mam tutaj do wyboru test haki jak PAPPA za 170 euro i drugi test tu sie nazwy NIP Ale to jest ten test NIFTY który w Polsce kosztu je 2500zl za 190 euro. Więc będę robić ten NIFTY z krwi. Idę w następną środę do położnej i zrobi mi usg A potem na pobranie krwi to testu.
Też dostaje miliony maili i nie umiem wyłączyć :(
 
Witajcie. :) Przycupnę na wątku nieśmiało. Całkiem fajne, duże i rozbudowane to forum. Wiele rzeczy można się dowiedzieć. Wygląda na to, że będę marcóweczką (t.p. 05.03.2019), ewentualnie lutóweczką.
Jestem w 12 tc., na stanie dwójka dzieci, dziewczynka i chłopiec. Największe marzenie - zdrowe trzecie dzieciątko (i takie śliczne i mądre jak mamusia oczywiście).:yes:
Mama starowinka - weteranka, prawie 40 lat na karku. Będę podczytywać (tylko wolniej piszcie, 600 stron nie dam rady nadrobić :biggrin2:)
Termin porodu dzień po mnie :)
 
Każda z Was robi takie badanie? Z tym testem Pappa?
Ja też chyba nie.
W ogóle mam dylemat gdzie chodzić do lekarza. Jestem z małej miejscowości i nie ma za bardzo wyboru. Ten u którego byłam teraz jest jakiś niepoważny. Żadnych informacji. I nawet jak się pytałam o coś to mówił że to nie ważne i nawet mi nie odpowiedział. Znów ten który przyjmuje prywatnie nie dość że miejsc nie ma to jeszcze wszystkie badania prywatnie. Najlepiej było znaleźć takiego lekarza żeby chodzić na nfz a jak będzie potrzeba to i prywatnie. Znalazłam takiego no ale bym musiała 50km dojeżdżać. Jeszcze przed wakacjami przyjmował u nas ale chyba kontraktu mu nie dali. Tylko że on nie robi prenatalnych i tak bym musiała do tamtego i na polowkowe też. Więc nie wiem co robić.
 
Planuję poród nieco wcześniej. Na pewno cesarka ze wskazań medycznych. No i poprzednie porody miałam kilka dni przed terminem. :)

Iskierka2610, też mam 60kilka km do dużego miasta i dobrych lekarzy. Na zwykłe wizyty chodzę na miejscu do lekarki najlepszej z możliwych, a wiele cennych informacji znalazłam na forum. Dziewczyny są bardzo pomocne, wręcz nieocenione. Nie sądzę, żeby tyle informacji udzielił mi lekarz, co znalazłam tu, na forum. Oczywiście to twoja decyzja. :)
 
Ja dojeżdżam 40km do lekarza [emoji6] ale dał zielone światło na poród naturalny, dogaduje się po polsku co dla mnie jest ważne w kwestii ginekologii [emoji16] i jakoś nie odczuwam tego, że jeżdżę 'az' tyle... Ogólnie specjalista dobry, powiadomił m ie o prenatalnych, o testach z krwi, sam podpowiedział, że jeżeli poronień nie było, dzieci są zdrowe to mogę je odpuścić i zostać przy zwykłym USG i wizytach [emoji6]
 
Planuję poród nieco wcześniej. Na pewno cesarka ze wskazań medycznych. No i poprzednie porody miałam kilka dni przed terminem. :)

Iskierka2610, też mam 60kilka km do dużego miasta i dobrych lekarzy. Na zwykłe wizyty chodzę na miejscu do lekarki najlepszej z możliwych, a wiele cennych informacji znalazłam na forum. Dziewczyny są bardzo pomocne, wręcz nieocenione. Nie sądzę, żeby tyle informacji udzielił mi lekarz, co znalazłam tu, na forum. Oczywiście to twoja decyzja. :)
No walsnie u nas jest dwuch. Jeden ten co byłam a drugi prywatnie. Sprzęt taki że pożal się Boże i tak jak chciałam mieć lepsze usg musiałam dojechać te 50km. Więc dojazd nie unikniony. Tylko jak to teraz zaplanować żeby nie trzeba było do kilku chodzić. A co do tego ginekologa u którego byłam 3 razy i nawet mi zdjęcia nie dał.
 
reklama
Ja dojeżdżam 40km do lekarza [emoji6] ale dał zielone światło na poród naturalny, dogaduje się po polsku co dla mnie jest ważne w kwestii ginekologii [emoji16] i jakoś nie odczuwam tego, że jeżdżę 'az' tyle... Ogólnie specjalista dobry, powiadomił m ie o prenatalnych, o testach z krwi, sam podpowiedział, że jeżeli poronień nie było, dzieci są zdrowe to mogę je odpuścić i zostać przy zwykłym USG i wizytach [emoji6][/QUOTE

No właśnie u mnie też nigdy nie było żadnych problemów. No ale zawsze jest coś w głowie że może jednak robić. Na 21 jestem umówiona więc zobaczę co ten nowy powie. Jeśli będzie ok to chyba u niego zostanę. Zapytam od razu o te prenatalne i zobaczymy co on o tym sądzi.
 
Do góry