reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Witajcie. :) Przycupnę na wątku nieśmiało. Całkiem fajne, duże i rozbudowane to forum. Wiele rzeczy można się dowiedzieć. Wygląda na to, że będę marcóweczką (t.p. 05.03.2019), ewentualnie lutóweczką.
Jestem w 12 tc., na stanie dwójka dzieci, dziewczynka i chłopiec. Największe marzenie - zdrowe trzecie dzieciątko (i takie śliczne i mądre jak mamusia oczywiście).:yes:
Mama starowinka - weteranka, prawie 40 lat na karku. Będę podczytywać (tylko wolniej piszcie, 600 stron nie dam rady nadrobić :biggrin2:)
Gratulacje kochana
 
Ja robię tylko dlatego, że mam na nfz z racji wieku. Gdyby nie to ograniczyłabym się tylko do usg
Też robię bo mam skierowanie na nfz inaczej bym nie robiła.

Pytanie za 100 punktów !!!!!

W ustawieniach mam wyłączone aby meile nie przychodziły że ktoś odpowiedział w temacie,a skrzynka cała zawalona powiadomieniami [emoji24]
 
Też robię bo mam skierowanie na nfz inaczej bym nie robiła.

Pytanie za 100 punktów !!!!!

W ustawieniach mam wyłączone aby meile nie przychodziły że ktoś odpowiedział w temacie,a skrzynka cała zawalona powiadomieniami [emoji24]
Tez mam skierowanie na nfz ale tam mi pisze tylko o prenatalnych wiec wydaje mi sie ze same usg
O właśnie tez ostatnio nad tym kombinowalam i w ustawieniach wylanczalam a powiadomienia nadal jak byly tak są ....

Sent from my ALE-L21 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Do góry