reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Żaden lekarz nic mi nie mówił o prenatalnych. Jedynie o usg miedzy 11 a 13 tyg ale zwykłym usg.
Zapisujecie sie na usg prenatalne ? Zapisalyscie sie juz ?
Ja wstepnie sie umowilam na prenatalne ale jeszcze mam dzwonic zeby dodagac dokladny termin. W pierwszej ciazy moj doktor nic nie wspomnial, ze cos takiego mozna w ogole zrobic i sam chcial zrobic, nie majac do tego odpowiednich papierków. Na szczescie sa internety i wszystkiego sama sie dowiedzialam i znalazlam doktora z certyfikatami.
 
reklama
Też go widzę na tel. A nawet swojego nie mogę ustawić tak by był widoczny!

Do razu pomyślałam że pewnie dziewucha! Gratki wielkie! A co do kosmówki to u siebie nic nie widzę, kurcze 3 ciąża a dopiero teraz słyszę o tej kosmowce :) ach człowiek uczy się całe życie!

Witam w klubie! Córa jęczała całą noc ale nagle dostała katar, nie mogła oddychać. Przez nos i ryki, piski, jęki!

I dziewczyny bardzo współczuję Wam tych przeżyć z wymiotowaniem! Z tego co piszecie tak nie da się żyć, a tu praca dom! Trzymajcie się i oby szybko przeszło.
Kosmowka przemienia sie w lozysko ro praktycznie to samo
 
Nudności i wymioty to na szczęście dobry objaw ciąży :) oby minęły po 3 miesiącu. U mnie pojawiły się na początku drugiego i teraz delikatnie minęły, już się lekko przyzwyczaiłam do takiego stanu ciągłych nudności i stanu .
Współczuję wymiotów bo to bardzo męczące, 5 kilo dużo...., mi spadło pół kilo

eikt9n73ujni41a9.png
Ja naszczescie w żadnej ciazy nie wymiotowalam i apetyt byl
 
reklama
Ja wstepnie sie umowilam na prenatalne ale jeszcze mam dzwonic zeby dodagac dokladny termin. W pierwszej ciazy moj doktor nic nie wspomnial, ze cos takiego mozna w ogole zrobic i sam chcial zrobic, nie majac do tego odpowiednich papierków. Na szczescie sa internety i wszystkiego sama sie dowiedzialam i znalazlam doktora z certyfikatami.
Ile masz lat? Ja w pierwszej ciąży nawet nie słyszałam o tych Ty badaniach i nie robiłam.
 
Do góry