reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Właśnie zastanawiało mnie dlaczego jedni przepisują luteinę a inni duphaston
A to już chyba przekonanie lekarza albo jakieś % ze sprzedaży chyba.
Angel juz Ci wyjasnila ;-) moja gin toleruje tylko luteine xP dlatego mi ją dala. Z refundacją kosztuje ok 6/7 zł 28 tabletek. Ja biore 2 razy dziennie ale niedlugo bede juz odstawiac
Duphaston biorę 2x dziennie, a luteinę dowcipną x3 [emoji22][emoji22] najbardziej właśnie boję się infekcji...ale będę ją aplikować ile trzeba...
 
reklama
Ja po corce bardzo duzo oddalam do domu dziecka a i tak mam tego pelno.. ale obiecalam bratu ze je zostawie ale cos sie do roboty nie bierze i ani widu ani slychu o dziecku xP
W sumie mam cicha nadzieje ze u nas będzie Marcyśka a nie Antek ale znajac zycie bedzie chlopak i trzeba bedzie wszystko kompletowac :p

Ja tez mam nadzieje na dziewczynkę ale coś czuje ze będzie chłopak. Chciałabym choć cześć tych ubranek wykorzystać. Zwłaszcza ze wszystko jest nowiutkie jeszcze z metkami
 
Wizyta dzisiaj o 17.15, dziewczyny trzymajcie kciuki! Nie pisze zbyt wiele ale czytam was codziennie, syn jest strasznie absorbujacy i w dodatku choruje ostatnio co chwilę więc poswiecam mu 100% uwagi, a w dodatku na karku przeprowadzka do nowego domku więc naprawe wolny czas u mnie na wagę złota..
 
Uff udało mi się Was nadrobić, trochę tego było ja dzisiaj robię to co od kilku dni czyli leżę w łóżku. Plamień już nie mam ale wolę do wizyty się oszczędzać.
Od wczoraj potwornie boli mnie głowa i strasznie wczoraj wymiotowałam, dziś niby trochę lepiej, ale ten upał jest nie do zniesienia. Nie wiem co się dzieje ale chce mi się płakać, tak bez powodu. Hormony?
A możesz napisać z jakiego powodu u ciebie plamienia są?
Ja mam krwiaka z odklejona kosmówka luteina dopochwowo i leżenie no i dziś pierwszy raz pojawiło się bardzo bardzo niewielkie brązowe plamienie ledwo zauważalne czekam na rozwój sytuacji ..
 
Właśnie zastanawiało mnie dlaczego jedni przepisują luteinę a inni duphaston
Z tego co wiem na luteinę można mieć uczulenie i niektórzy wola od razu dac droższe ale nie bawić się w zmiany. Ja miałam od początku duphaston, nie wiem czy dzięki niemu nie zeszłam w ciaze- brałam od połowy cyklu, miałam zrobić test i przy negatywnym przestać. Półtora roku się staraliśmy a tu raptownie albo wakacje albo dupek pomogły ;p teraz biorę luteinę, bo koleżance została, a tu w Norwegii twierdzą ze branie progesteronu nic nie daje i nie przepisują.
 
reklama
Ja tez mam nadzieje na dziewczynkę ale coś czuje ze będzie chłopak. Chciałabym choć cześć tych ubranek wykorzystać. Zwłaszcza ze wszystko jest nowiutkie jeszcze z metkami
My mamy nadzieje na chłopaka, ale facet mówi, ze on wie, ze będzie dziewczyna :D

Widzę ze nie tylko ja się mecze z jedzeniem, a im mniej jem tym bardziej mnie mdli... Ja jem głównie kasze manna, wase, krakersy, czasem zmuszę sie zjeść obiad, ale mi nie smakuje

Tez tak mam... z głodu mi się żołądek zapada, mdłości mnie męczą jak jestem głodna, ale za chuchu nic mi przez gardło nie przejdzie.
 
Do góry