reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Najszybciej z pracy ploty ida tym bardziej,ze pracuje w wielkim zakladzie, wiec jak tylko sprawdza l4 to od razu bedzie wiadomo, tam robi moj szwagier wiec jak mu powiedza wtedy wyjdzie prawda na jaw

U mnie w pracy też jest kilka osób z rodziny, dalszej , ale jednak... Także rodzicom i siostrze powiemy na krotko przed tym jak poinformuje szefa. Czekałabym dłużej ale przykro by było gdyby mama dowiedziała się o mojej ciąży od kogoś innego, bo w pracy to od razu się rozniesie. Najchętniej to czekałabym do 16-18 tygodnia, ale się nie da :-)
 
My pewnie tak jak w zeszłej ciąży, jak potwierdzi się na usg i będzie biło serduszko to powiemy najbliższej rodzinie, z zastrzeżeniem żeby do 3go miesiąca nie rozgłaszli na prawo i lewo.
A w pracy... Nie wiem ile wytrzymam ☺️ ale wrzesień, najpóźniej październik chciałabym już iść na L4.
 
U mnie w pracy też jest kilka osób z rodziny, dalszej , ale jednak... Także rodzicom i siostrze powiemy na krotko przed tym jak poinformuje szefa. Czekałabym dłużej ale przykro by było gdyby mama dowiedziała się o mojej ciąży od kogoś innego, bo w pracy to od razu się rozniesie. Najchętniej to czekałabym do 16-18 tygodnia, ale się nie da :-)
No właśnie ja tez bym z mila checia dopoki brzuch nie urośnie nie mówiła, w ogóle nie uznaje nawet wstawiania takich wiesci na fb, moja znajoma ledwo test zrobiła i już na fb, spodziewa sie dziecka...
 
Dziwnie po endokrynologach a te pizd... co zapisuja w dupie maja to, ze ja w ciąży jestem i mowia ze niestety mam gdzie indziej szukać ,bo nie maja miejsca mówiłam,ze u mnie kołchoz
Wiesz co wg obowiązującej ustawy 'za zyciem' jako ciężarna powinnaś się dostać w ciągu 7 dni do specjalisty na NFZ. Najlepiej jak pójdziesz do poradni na której najbardziej Ci zależy i jak nie będą Cię chcieli przyjąć to niech Ci wystawia zaświadczenie na piśmie ze Cie nie przyjmą w ciagu 7 dni i ze wiedzą ze jestes w ciąży (kartę ciąży już masz?). Daje 100% ze Cię przyjmą do7dni :)
 
reklama
No właśnie ja tez bym z mila checia dopoki brzuch nie urośnie nie mówiła, w ogóle nie uznaje nawet wstawiania takich wiesci na fb, moja znajoma ledwo test zrobiła i już na fb, spodziewa sie dziecka...
Za wstawianiem takich wieści na fb tez nie jestem. Jestem tego zdania że to nasz prywatna sprawa nie muszą o tym wiedzieć ludzie którzy są bo są w znajomych a nawet się z nimi kontaktu nie ma
 
Do góry