reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
No właśnie masakra z ta kasa ja juz bede miala trzecia to juz pojdzie 450zl a do tego bylam u jednego endo 100zl i jeszcze nic mi nie doradzil, teraz do Wrocławia znow do endo patrzylam cena 180zl porażka. Ja powiem ci,ze nie patrze na te tygodnie, bo ja mialam zapłodnienie 20 dni po miesiączce a 10 dni przed kolejna także u mnie mloda ciaza maks bedzie teraz 6 tydz. A ty kiedy miałaś ostatnia miesiączke?
Miesiaczke mialam 5 czerwca a owulacje 22 czerwca...sama juz nie wiem jak te tygodnie liczyc. Z tymi wizytami prywatnymi to masakra. Jak ciaza sie potwierdzi to pilnie do endokrynologa i neurologa musze leciec a potem jeszcze kardiolog...
 
reklama
Tak, poszłam do przyszpitalnej poradni, bo chcę chodzić w ramach nfz po skierowania. Prywatnie na usg pójdę dopiero później, no chyba, że owe genetyczne mnie uspokoją.
Dlatego mnie wlasnie zrazaja ci lekarze na nfz. No i tak jak myślałam musze miec zaświadczenie o ciąży zeby byc na nfz umowiona do lekarza nie wiem, pani twierdzi,ze rodzinny mi takie zaświadczenie moze wystawic o ciąży jakos mi sie w to wierzyc nie chce.
 
Miesiaczke mialam 5 czerwca a owulacje 22 czerwca...sama juz nie wiem jak te tygodnie liczyc. Z tymi wizytami prywatnymi to masakra. Jak ciaza sie potwierdzi to pilnie do endokrynologa i neurologa musze leciec a potem jeszcze kardiolog...
Ja mialam też 5 ale spaliśmy pierwszy raz bez zabezp. 24 dlatego jestem pewna. A czemu do endo tarczyce masz?
 
Dlatego mnie wlasnie zrazaja ci lekarze na nfz. No i tak jak myślałam musze miec zaświadczenie o ciąży zeby byc na nfz umowiona do lekarza nie wiem, pani twierdzi,ze rodzinny mi takie zaświadczenie moze wystawic o ciąży jakos mi sie w to wierzyc nie chce.
A spróbuj, jak masz fajnego rodzinnego, a L4 Ci dał [emoji6] to próbuj

Ja pierwszą wizytę też taką miałam, USG raz dwa, już dłużej mi jajniki badał na normalnym badaniu [emoji23] zobaczę, ale mam tutaj jednego lekarza Polaka, więc chyba będę do niego chodzić, zobaczymy jak to będzie
 
a ja właśnie dzwoniłam żeby się umówić na badania genetyczne i dupa. Powinnam zrobić do max 25 sierpnia ale nie ma wolnych miejsc. Pani powiedziała że mogę spróbować w innym szpitalu ale tam to nawet dodzwonić się nie mogę ( będę jeszcze próbować). w razie czego trudno, zrobią mi u nas tylko to już nie będzie genetyczne a prenatalne :/
 
A spróbuj, jak masz fajnego rodzinnego, a L4 Ci dał [emoji6] to próbuj

Ja pierwszą wizytę też taką miałam, USG raz dwa, już dłużej mi jajniki badał na normalnym badaniu [emoji23] zobaczę, ale mam tutaj jednego lekarza Polaka, więc chyba będę do niego chodzić, zobaczymy jak to będzie
Ja u tamtej bylam doktor prywatnie. Umowilam sie w czwartek do rodzinnego zobaczymy co mi powie. Od razy spytam sie gina na nfz czy by mnie przyjal bym miala badanie za darmo i bym wiedziala czy jest sens jechac w piatek do tamtego i wydawac kase. Tylko ciekawe jak ten gbur na nfz sie zachowa
 
Mnie też głowa boli, mam kaca od miesiąca chyba, do tego zawalone zatoki i muszę znaleźć jakiegoś dobrego laryngologa, zeby coś z tym zrobil... A zatoki po wakacjach się przeziębiły, jechaliśmy z klima nastawiona na 24° i nawiew na szybę, a moja głowa spuchnięta w momencie [emoji19]
 
a ja właśnie dzwoniłam żeby się umówić na badania genetyczne i dupa. Powinnam zrobić do max 25 sierpnia ale nie ma wolnych miejsc. Pani powiedziała że mogę spróbować w innym szpitalu ale tam to nawet dodzwonić się nie mogę ( będę jeszcze próbować). w razie czego trudno, zrobią mi u nas tylko to już nie będzie genetyczne a prenatalne :/
No i ja mam taki problem z endo mnie odsylaja i w nosie
 
reklama
Mnie też głowa boli, mam kaca od miesiąca chyba, do tego zawalone zatoki i muszę znaleźć jakiegoś dobrego laryngologa, zeby coś z tym zrobil... A zatoki po wakacjach się przeziębiły, jechaliśmy z klima nastawiona na 24° i nawiew na szybę, a moja głowa spuchnięta w momencie [emoji19]
Ja to samo zatoki po wakacjach wrocilam i amba caly tydzień
 
Do góry