reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Wiesz co wg obowiązującej ustawy 'za zyciem' jako ciężarna powinnaś się dostać w ciągu 7 dni do specjalisty na NFZ. Najlepiej jak pójdziesz do poradni na której najbardziej Ci zależy i jak nie będą Cię chcieli przyjąć to niech Ci wystawia zaświadczenie na piśmie ze Cie nie przyjmą w ciagu 7 dni i ze wiedzą ze jestes w ciąży (kartę ciąży już masz?). Daje 100% ze Cię przyjmą do7dni :)
Nie mam wlasnie mam tylko bete
 
reklama
Ja to na fb nawet co jakiś czas czystki robię. Usuwam niepotrzebnych „znajomych” i zostawiam tylko tych, z którymi mam kontakt. Nawet polubione strony zaczynam odlubiać bo denerwują mnie te reklamy i beznadziejne obrazki.
 
U mnie wiedza moi rodzice i rodzenstwo i meza rodzice i brat i moja przyjaciolka. Nie moge sie doczekac jak powiem babci i bliskim ciociom, bo wiem ze sie uciesza tak bardzo jak my :) a ze dzidziuś bardzo wyczekany i wystarany to jest to dla nas wszystkich wielka radosc. Jutro pierwsza wizyta i sie okaże czy jest sie z czego cieszyc. Zoladek juz mam zacisniety ze stresu.
 
Ja to na fb nawet co jakiś czas czystki robię. Usuwam niepotrzebnych „znajomych” i zostawiam tylko tych, z którymi mam kontakt. Nawet polubione strony zaczynam odlubiać bo denerwują mnie te reklamy i beznadziejne obrazki.
Dokładnie ja to samo , nawet nie chce mi sie polubiac jak mi wysylaja bo same zdjecia ciagle produktów i nic poza tym
 
U mnie wiedza moi rodzice i rodzenstwo i meza rodzice i brat i moja przyjaciolka. Nie moge sie doczekac jak powiem babci i bliskim ciociom, bo wiem ze sie uciesza tak bardzo jak my :) a ze dzidziuś bardzo wyczekany i wystarany to jest to dla nas wszystkich wielka radosc. Jutro pierwsza wizyta i sie okaże czy jest sie z czego cieszyc. Zoladek juz mam zacisniety ze stresu.
Ja w piątek kolejna wizyta, na ostatniej jeszcze serduszko nie bilo
 
Ja w piątek kolejna wizyta, na ostatniej jeszcze serduszko nie bilo
A w ktorym tc bylas na pierwszej wizycie? Mi jutro wychodzi 7+0 i jestem ciekawa co zobacze. Jak nic nie bedzie to za tydzien mam umowiona kolejna wizyte. Mam nadzieje, ze nie bedzie potrzebna to 150 zl zostanie w kieszeni.
 
Witam. Wróciłam właśnie z pierwszej wizyty, i efekt jest taki, że wiem, że nic nie wiem. Nawet nie ustalił terminu. Usg trwało sekundę, zobaczył kropkę, potwierdził i tyle. Dostałam zestaw podstawowych badań i mam wrócić za 3tyg. Prewencyjnie ze względu na wiek (36) dał mi luteinę, ale nie wiem czy jest w sumie taka potrzeba. Według om to 7tc (1.06) ale wiem, że owulację miałam 16.06 więc stwierdził że to 5tc. A na genetyczne mam iść w okolicy 11-12tc. Pytanie jednak którego liczonego ogólnie od om czy według usg?

i jeszcze pytanie? czy ktoś też ma takie problemy z bólem głowy? czuję się jakbym miała gigantycznego kaca od tygodnia, ciężko funkcjonować. Jak sobie radzić?
 
A w ktorym tc bylas na pierwszej wizycie? Mi jutro wychodzi 7+0 i jestem ciekawa co zobacze. Jak nic nie bedzie to za tydzien mam umowiona kolejna wizyte. Mam nadzieje, ze nie bedzie potrzebna to 150 zl zostanie w kieszeni.
No właśnie masakra z ta kasa ja juz bede miala trzecia to juz pojdzie 450zl a do tego bylam u jednego endo 100zl i jeszcze nic mi nie doradzil, teraz do Wrocławia znow do endo patrzylam cena 180zl porażka. Ja powiem ci,ze nie patrze na te tygodnie, bo ja mialam zapłodnienie 20 dni po miesiączce a 10 dni przed kolejna także u mnie mloda ciaza maks bedzie teraz 6 tydz. A ty kiedy miałaś ostatnia miesiączke?
 
Witam. Wróciłam właśnie z pierwszej wizyty, i efekt jest taki, że wiem, że nic nie wiem. Nawet nie ustalił terminu. Usg trwało sekundę, zobaczył kropkę, potwierdził i tyle. Dostałam zestaw podstawowych badań i mam wrócić za 3tyg. Prewencyjnie ze względu na wiek (36) dał mi luteinę, ale nie wiem czy jest w sumie taka potrzeba. Według om to 7tc (1.06) ale wiem, że owulację miałam 16.06 więc stwierdził że to 5tc. A na genetyczne mam iść w okolicy 11-12tc. Pytanie jednak którego liczonego ogólnie od om czy według usg?

i jeszcze pytanie? czy ktoś też ma takie problemy z bólem głowy? czuję się jakbym miała gigantycznego kaca od tygodnia, ciężko funkcjonować. Jak sobie radzić?
Ja mialam tak na poczatek te bóle tragedia była. Ja wczesniej bylam na genetycznych liczonych wedlug om najlepiej umow sie na 12tydzien robia i tak do 13tyg i któregos dnia. A lekarz niezly ci sie trafil na nfz?
 
reklama
Ja mialam tak na poczatek te bóle tragedia była. Ja wczesniej bylam na genetycznych liczonych wedlug om najlepiej umow sie na 12tydzien robia i tak do 13tyg i któregos dnia. A lekarz niezly ci sie trafil na nfz?
Tak, poszłam do przyszpitalnej poradni, bo chcę chodzić w ramach nfz po skierowania. Prywatnie na usg pójdę dopiero później, no chyba, że owe genetyczne mnie uspokoją.
 
Do góry