reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Adeline, a moze sposobem wezmies tych olewatorow?
Moja szwagierka tez tak miala, ze ja wszyscy olali i wiesz co zrobila: poszla na ip, powiedziala ze jest w ciazy i zle sie czuje (co bylo nieprawda), wiec musieli ja przyjac na oddzial, zrobic badania i dobrac leczenie.
Kurcze nie usmiecha mi sie isc do szpitala i syna zostawiac, zaraz sie wszyscy dowiedza,ze w ciąży jestem [emoji53]
 
No to licząc tą metodą, wychodzi tp 26.03, ale z OM w apkach średnio 30.03 [emoji848]


Od razu po pojawieniu się dwóch kresek mówiłyście mężom? Ja myślę czy by nie zrobić jakieś niespodzianki [emoji848][emoji848][emoji848]
U mnie to pierwsza ciaza wiec jak tylko zobaczyłam 2 kreskę to go obudziłam i mu pokazałam test :D
 
U m ie rodzinka wie i Ci, których chciałam poinformować [emoji16] reszta dowie się w swoim czasie albo jak z brzuchem mnie zobaczą, albo jak ktoś coś komuś powie
 
Mąż wie [emoji6] a syn? @Adeline89?

Ja do pierwszego USG to powiedziałam mężowi, kuzynce, mamie i siostrze, po USG potwierdziłam wszystko i tato się dowiedział, znajomi [emoji57] a reszta rodzinki może też już wie
 
reklama
U nas tylko wiedzą rodzice,rodzeństwo,jedna babcia i kilka zaufanych osób. Za dużo przeszliśmy i ja jako kobieta nie chcę by więcej osób wiedziało...dowiedzą się pewnie jak już brzuch będzie widać i tyle.
 
Do góry