reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
W pierwszej ciąży miałam rozbieżność 10dni między terminem om a pierwszego usg. W sumie urodziłam 8 dni po terminie om, a 2 przed usg. Ale przez cc bo się Młoda nie obróciła. W sumie nie wiem ile bym przechodziła czekając na akcję porodową.
Czyli tak czy siak, termin porodu bylby blizszy temu z usg niz om.
Dlatego wlasnie wazne sa dokladne ustalenia tp, a nie na lapu capu dla kazdego +7 dni.
Martoosia ty jeszcze wykres robilas i nawet mozna okreslic u Ciebie czas prawdopodobnej owulacji, co tez jest pomocne dla lekarza.
Choc kazda z nas przypuszcza kiedy owuluje, lekarze nie wierza nam raczej na slowo :p
 
reklama
Dziwnie po endokrynologach a te pizd... co zapisuja w dupie maja to, ze ja w ciąży jestem i mowia ze niestety mam gdzie indziej szukać ,bo nie maja miejsca mówiłam,ze u mnie kołchoz
 
Czyli tak czy siak, termin porodu bylby blizszy temu z usg niz om.
Dlatego wlasnie wazne sa dokladne ustalenia tp, a nie na lapu capu dla kazdego +7 dni.
Martoosia ty jeszcze wykres robilas i nawet mozna okreslic u Ciebie czas prawdopodobnej owulacji, co tez jest pomocne dla lekarza.
Choc kazda z nas przypuszcza kiedy owuluje, lekarze nie wierza nam raczej na slowo :p

Ja to często nawet czuję dokładnie i tak mnie jajnik boli, że muszę zażyć tabletkę...
Tym razem powinno być w miarę równo, ale zobaczymy...
 
Ja też od razu powiedziałam A [emoji6] a ten do mnie: no dziwiłem się co Ty tam w tej łazience tak długo robisz [emoji16]

U nas pierwsza ciąża to wpadka na tabletkach anty [emoji6] drugie i trzecie planowane i w sumie w 2gim i 1szym cyklu

@Adeline89 umiesz liczyć, licz na siebie boshe, w jakim miejscu Ty żyjesz, gdzie jest takie podejście lekarzy, miałaś poronienia i to powinno przyspieszyć Twoje szansę dostania się do lekarza !!!
 
Dziwnie po endokrynologach a te pizd... co zapisuja w dupie maja to, ze ja w ciąży jestem i mowia ze niestety mam gdzie indziej szukać ,bo nie maja miejsca mówiłam,ze u mnie kołchoz
Adeline, a moze sposobem wezmies tych olewatorow?
Moja szwagierka tez tak miala, ze ja wszyscy olali i wiesz co zrobila: poszla na ip, powiedziala ze jest w ciazy i zle sie czuje (co bylo nieprawda), wiec musieli ja przyjac na oddzial, zrobic badania i dobrac leczenie.
 
reklama
No to licząc tą metodą, wychodzi tp 26.03, ale z OM w apkach średnio 30.03 [emoji848]


Od razu po pojawieniu się dwóch kresek mówiłyście mężom? Ja myślę czy by nie zrobić jakieś niespodzianki [emoji848][emoji848][emoji848]

Ja czekałam tydzień z tą informacją dla męża :-) dowiedział się w dniu swoich urodzin :-) poza nim informacja nadal jest tajna dla całej reszty :-)
 
Do góry