reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
To prawie jak ja. Tyle ze ja chciałam jedno po drugim ale mąż nie chciał więc powiedziałam że zostajemy przy jednym. Jak syn miał 6 lat zachciało mi się córki i no mamy. Udało się za pierwszym razem. A teraz fasolka w brzuchu nieplanowana. Ot, taka niespodzianka!!

Teraz trzecie tak? Nie wiem czy dobrze rozumiem?
Właśnie ja teraz drugi raz za pierwszym razem zaskoczyłam i aż nie wierzę..

Póki co testu nie robiłam, ale temp. 37,08, śluzu kremowego dużo i @ brak ;) po test lecę jak tylko otworzą mi aptekę (o 10:00) i jutro zrobię dla pewności.

Trzymam kciuki!
 
reklama
Teraz trzecie tak? Nie wiem czy dobrze rozumiem?
Właśnie ja teraz drugi raz za pierwszym razem zaskoczyłam i aż nie wierzę..
My wszystkie 4 ciaze zmajstrowalismy za pierwszym podejsciem ;)

Maz zartuje, ze powinnismy otworzyc biznes ze sprzedaza spermy i jajeczek, haha :D
 
U mnie każda wizyta jest z ważeniem. Oprócz pierwszej ofc ;) ale od momentu założenia karty ciąży już nie ma zmiłuj.
u nas też ale w czwartek mam tylko usg by sprawdzić czy wszystko ok. choć pewnie mnie zbada bo znowu dostałam krwotoku z nosa jakoś w głowie mi się kręci. wiem że każda ciąża inna ale tak nigdy nie miałam.
 
My wszystkie 4 ciaze zmajstrowalismy za pierwszym podejsciem ;)

Maz zartuje, ze powinnismy otworzyc biznes ze sprzedaza spermy i jajeczek, haha :D

U mnie pierwsza ciąża to niespodzianka, druga z pierwszego strzału a jak teraz wyjdą II kreski to tu z drugiego cyklu, więc też nie jest tragicznie u nas ;) w zeszłym cyklu powiedziałam sobie, że skoro nie jest mi dane być lutową mamą, to będę marcową. [emoji23] choć wg apek mam sporą rozbieżność w terminach od 26-01.04 [emoji23] przy tych samych parametrach [emoji848][emoji848][emoji848]
 
U mnie pierwsza ciąża to niespodzianka, druga z pierwszego strzału a jak teraz wyjdą II kreski to tu z drugiego cyklu, więc też nie jest tragicznie u nas ;) w zeszłym cyklu powiedziałam sobie, że skoro nie jest mi dane być lutową mamą, to będę marcową. [emoji23] choć wg apek mam sporą rozbieżność w terminach od 26-01.04 [emoji23] przy tych samych parametrach [emoji848][emoji848][emoji848]
uda się zobaczysz, a nie, raczej udało się i już jesteś w ciąży!!!
No ja to niby lutowa mama bo mój gin uważa że urodzę ok 20 lutego choć z miesiączki wychodzi 1.03.
 
U mnie pierwsza ciąża to niespodzianka, druga z pierwszego strzału a jak teraz wyjdą II kreski to tu z drugiego cyklu, więc też nie jest tragicznie u nas ;) w zeszłym cyklu powiedziałam sobie, że skoro nie jest mi dane być lutową mamą, to będę marcową. [emoji23] choć wg apek mam sporą rozbieżność w terminach od 26-01.04 [emoji23] przy tych samych parametrach [emoji848][emoji848][emoji848]
Cos czuje, ze bedziesz marcowka ;)
I jestes po terminie @, wiec jak kwasek wyzej napisala, test i z popoludniowego moczu by wyszedl :)
 
reklama
Do góry