reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Cześć dziewczyny :biggrin2:
Wpadam do Was oczywiście jak zawsze raz na jakiś czas. Jak się czujecie?
Mam nadzieję, że humory Wam dopisują.
 
reklama
Dziewczyny czyli powtarzacie betę po ilu pozniej ? Pierwsza we wtorek, pozniej w czwartek A teraz kiedy? Nie wiem czy jest sens tak latać skoro ta czwartkowa byla na poziomie 1792?
 
Pogoda okropna... Słońce praży od miesiąca, 0 deszczu !!! Trawa sucha,powietrze lepiej nie mówić, 3km dalej w niedzielę była ulewa i burza ogromną, a ja mogłam na ogrodzie się opalać
 
Dziewczyny czy ma któraś guza w piersi?
mi zdiagnozowano pół roku temu, na szczęście po biopsji wyszlo że nie złośliwy gruczolakowlukniak. Ginekolog terwz powiedział ze wszystko powinno być ok i przy karmieniu. Ale i tak we wrześniu mam wizytę u onkologia. Wydaje mi się ze się powiększył - miał 1,5 cm. A oprócz tego mam jeszcze 2: 0,5 i 0.6 cm, ale tych to nawet sama nie wykryje.
Ogolnie mam małe piersi i tak się zastanawiam czy może któraś z Was ma jakieś doświadczenia bo na Internecie to czasem strach czytać :);)
 
Dziewczyny czy ma któraś guza w piersi?
mi zdiagnozowano pół roku temu, na szczęście po biopsji wyszlo że nie złośliwy gruczolakowlukniak. Ginekolog terwz powiedział ze wszystko powinno być ok i przy karmieniu. Ale i tak we wrześniu mam wizytę u onkologia. Wydaje mi się ze się powiększył - miał 1,5 cm. A oprócz tego mam jeszcze 2: 0,5 i 0.6 cm, ale tych to nawet sama nie wykryje.
Ogolnie mam małe piersi i tak się zastanawiam czy może któraś z Was ma jakieś doświadczenia bo na Internecie to czasem strach czytać :);)
Ja mialam biopsje ale nie odebrałam wyniku ale Panie przy usg mówiły że to niegrozna zmiana. Wstyd się przyznać ale wyniku jeszcze nie odebrałam.
 
Cześć. Znalazłam to forum przypadkiem. Tydzień temu zrobiłam test i do dziś jakoś ledwo uwierzyć mogę w dwie kreski. Ta ciąża jest dla mnie kompletnym zaskoczeniem. Zwłaszcza, że jestem mamą cudownej dwójki dzieci, które przyjdzie mi wychować jako samotna matka. Przyznam, że sytuacja póki co mnie przerasta.
 
Cześć. Znalazłam to forum przypadkiem. Tydzień temu zrobiłam test i do dziś jakoś ledwo uwierzyć mogę w dwie kreski. Ta ciąża jest dla mnie kompletnym zaskoczeniem. Zwłaszcza, że jestem mamą cudownej dwójki dzieci, które przyjdzie mi wychować jako samotna matka. Przyznam, że sytuacja póki co mnie przerasta.
Gratuluję i trzymam kciuki za Ciebie [emoji8] teraz przerasta, ale oswoisz się z tą myślą, dasz radę [emoji123]
 
reklama
Do góry