reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
@AngelMum teraz juz musi byc dobrze swoje sie juz wycierpiałaś :(
Rozumiem, że w ogóle ciężko coś napisać na tę marną historię i nie oczekuję [emoji6]
Wiesz człowiek stara się myśleć pozytywnie bo nic innego nie pozostaje jednak ciężko jest przeżywać każdy dzień, każde mokro w majtkach,każdą wizytę w toalecie, każdy ból - idzie dostać do głowy. No ale cóż...trzeba wierzyć i czekać.
 
reklama
U mnie w rodzinie jest mloda dziewczyna staraja sie z mezem ponad 2 lata o pierwsze dziecko i nie idzie wszystkie badania porobione oboje zdrowi i nie maja pojecia dlaczego im nie wychodzi

Ja również mam takich przyjaciół. Starają się już 4 lata, wszystkie badania Ok, wiec chyba już naprawdę u nich psychika jest blokada.
 
Rozumiem, że w ogóle ciężko coś napisać na tę marną historię i nie oczekuję [emoji6]
Wiesz człowiek stara się myśleć pozytywnie bo nic innego nie pozostaje jednak ciężko jest przeżywać każdy dzień, każde mokro w majtkach,każdą wizytę w toalecie, każdy ból - idzie dostać do głowy. No ale cóż...trzeba wierzyć i czekać.
Wiem bo tez przeszlam poronienie wiec wyobrażam sobie co czujesz. Dla mnie rowniez kazda wizyta w Wc to stres....dopóki tego nie przezylam nie mialam pojęcia co czuje kobieta po stracie...
 
Wiem bo tez przeszlam poronienie wiec wyobrażam sobie co czujesz. Dla mnie rowniez kazda wizyta w Wc to stres....dopóki tego nie przezylam nie mialam pojęcia co czuje kobieta po stracie...
Niestety to popieprzone życie pisze różne, niesprawiedliwe scenariusze...
 
Dziewczyny mam 4 tydzień i 2 dzień ciazy a beta 383. Czy to jest ok. Bo na różnych strona h widzę różne normy. I nie wiem czy to liczyć jako 5 tydzień?
 
Dziewczyny mam 4 tydzień i 2 dzień ciazy a beta 383. Czy to jest ok. Bo na różnych strona h widzę różne normy. I nie wiem czy to liczyć jako 5 tydzień?
Ja w 4t3d miałam bete 116 i były ładne przyrosty po 48h więc nie martw się na zapas. Też jak szalona szukałam czy to nie za mało.
Tak na prawdę zależy kiedy zagnieździł się zarodek.
 
reklama
Ja w 4t3d miałam bete 116 i były ładne przyrosty po 48h więc nie martw się na zapas. Też jak szalona szukałam czy to nie za mało.
Tak na prawdę zależy kiedy zagnieździł się zarodek.
A powiedz bo się nie znam a może to głupie pytanie. Czy total beta hcg to to samo co beta hcg?
 
Do góry