reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Mój mąż jest zły ze ja nakręcam się ze będzie dobrze . Powiedział ze przecież od tygodnia wiemy ze były marne szanse a ja tylko przez to nakręcanie bardziej przeżywam
Czasami warto mieć nadzieję [emoji8] a w takich sprawach to już w ogóle

Jak staraliśmy się o Filipa, to w pierwszym cyklu też test wyszedł pozytywny i po paru dniach @ [emoji55] rozczarowana byłam cholernie, a że N była już w domu to nie mogłam pozwolić sobie na rozklejenie totalne... A w drugim od razu młody zagnieździł się jak to mówią: nadzieja matka głupich, ale każda matka kocha swoje dziecko !!! Więc głowa do góry i MUSI być dobrze !!!
 
@Nowalijka00 a co kobieta z laboratorium powiedziała? Niektórzy ludzie to tak jakby mózgów zapomnieli [emoji21] a od wtorku do czwartku trochę czasu jest, żeby nawet zgłosili, że posiali gdzies wyniki albo próbki
 
Dziewczyny chciałam was bardzo przeprosić za moje wczorajsze smutne posty . Widzę ze was naszło na wspominki ( nie miłe wspominki ) . Nie możecie się teraz denerwować , musicie wierzyć ze będzie dobrze . Ja mam dzisiaj wizytę o 17 i będzie wszystko wiadomo . Niewiem dlaczego ale się łudzę ze ta beta to jakaś wielka pomyłka . Trzymajcie się i dbajcie o siebie :*
przestań, po to tu jesteśmy żeby się wspierać! :) jeżeli ktoś powinien przepraszać to raczej ja bo odemnie się zaczęło.
 
Dziewczyny chciałam was bardzo przeprosić za moje wczorajsze smutne posty . Widzę ze was naszło na wspominki ( nie miłe wspominki ) . Nie możecie się teraz denerwować , musicie wierzyć ze będzie dobrze . Ja mam dzisiaj wizytę o 17 i będzie wszystko wiadomo . Niewiem dlaczego ale się łudzę ze ta beta to jakaś wielka pomyłka . Trzymajcie się i dbajcie o siebie :*
Ania dużo siły i mocy życzę Ci na ten dzisiejszy trudny dzień. Bez względu na wszystko badz dobrej myśli.
 
Tak, moja lekarka bazuje głównie na becie. Robiłam w czwartek i wyszło 2035, druga w poniedziałek ale wyniku nadal nie ma we wtorek miałam usg i wyszło ze to 5tc5d, ale kazała napisać jej wynik tej drugiej bety żeby sprawdzić przyrost. Wkurzylam się już wczoraj i ochrzanilam babkę z labo.. no ile można czekać na wynik. Dziś czwartek i dalej nic nie ma
Nowalijka te laboratorium to jakas pomylka wynik powinien być do 24h..nie pytalas ich co sie dzieje?
 
reklama
Do góry