reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Dzień dobry w ten deszczowy poranek :-) :) pogoda dziś nie dopisuje, więc zabieramy po raz pierwszy naszego 4latka do kina, potem muszę ogarnąć jakieś zakupy ubraniowe do szpitala, bo to już we wtorek. Kojarzy któraś gdzie najtaniej kupię jakieś zwykłe cienkie leginsy albo spodnie dresowe? :confused:
Legginsy w decathlonie po ok 20 zl są ;-)
 
reklama
Jeeej. My dzis na chrzciny idziemy a taka zimnica -.- 12/14 stopni ma byc a ja letnie ciuchy przygotowalam ;d corce dorzuce rajstopy i kurtke przejsciową a sama to chyba zamarzne w cienkiej marynarce ;p
W kościele powinno być ciepło bo mury dddllluuuggo się nagrzewly potem imprezka pewnie w lokalu to będzie dobrze. Jedynie zimno w drodze do auta - dacie radę :-)
 
Jeeej. My dzis na chrzciny idziemy a taka zimnica -.- 12/14 stopni ma byc a ja letnie ciuchy przygotowalam ;d corce dorzuce rajstopy i kurtke przejsciową a sama to chyba zamarzne w cienkiej marynarce ;p
Ubierz sie cieplutko trzeba uwazac na nerki i dzidzie, ja w tamtym roku dostalam super sweterek do kolan prawie z szerokim kominem babcia kupila we Wloszech, wisiał w szafie,a teraz mi sie przyda jak ulał.
 
W poprzedniej ciąży też jakoś około 6-7 miesiąca babcia zapytała się czy chce trochę wina. Spojrzałam się na nią A ona na to że kiedyś kobiety w ciąży normalnie pily czerwone wino. Nie dużo ale pily i że to niby dla zdrowia. Ciekawe.
Mi w pierwszej ciąży ginekolog powiedział ze lampka dobrego czerwonego wina nie zaszkodzi raz na jakiś czas. I że mogę sobie na to pozwolić.
Też chciałam laserowo sobie oczka poprawić, ale jakoś waham się
emoji849.png
z jednej strony super, a jak coś nie wyjdzie to co wtedy? Kasą przepadnie, a ja dalej okulary
Nie żebym straszyła ale kuzyn miał na dniach laserowo oczy robione bo wzrok się psuł a w pracy musi mieć dobry. Po operacji nie widzi, zrobiły mi się białe plamy na oczach, do tego uczulenie na leki. Po malutku mu się poprawia ale na razie jest gorzej niż było przed.
 
Większość klinik teraz daje gwarancje na grubość rogówki, tj. jesli wada się pogłębi w ciagu roku (czasem 2 lat) a rogówka na to pozwala to robią darmowa druga operacje dokorygowujaca. Ja miałam w umowie ze po zabiegu moja wada będzie min. -0,5 lub -1,0 (nie pamiętam dokładnie) ale udalo sie 0,00 :)
Fajnie, musiałabym się dowiedzieć gdzie u nas robią i jakie są koszta, bo nie wiem kiedy do pl na dłużej zawitam [emoji6] bo w pl pewnie taniej, a w Sz-nie klinika jest, tylko czasu potrzeba na to
 
Jeeej. My dzis na chrzciny idziemy a taka zimnica -.- 12/14 stopni ma byc a ja letnie ciuchy przygotowalam ;d corce dorzuce rajstopy i kurtke przejsciową a sama to chyba zamarzne w cienkiej marynarce ;p
Ja jestem zmarzluch, wiec na pewno nie ryzykowalabym przemarznieciem.
I w puchu bym poszla :D
Na wyjscia w taka pogode mam ponczo flauszowe :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry