reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Mam pytanie do osób korzystających z Luxmedu. Czy też dostałyście taką kartkę A5 z wypisanymi badaniami, które należy zrobić w poszczególnych tygodniach i z miejscem na pieczatke lekarza? Orientujecie się, czy żeby zrobić poszczególne badania to musi być przy nich pieczątka? Czy jak już raz dostałam ta kartkę to mogę z nią chodzić nie idąc wczesniej po kolejną pieczątkę?
Nic takiego nie dostałam. Na początku dostalam wszystkie skierowania na badania i te wykonalam
 
reklama
Mam pytanie do osób korzystających z Luxmedu. Czy też dostałyście taką kartkę A5 z wypisanymi badaniami, które należy zrobić w poszczególnych tygodniach i z miejscem na pieczatke lekarza? Orientujecie się, czy żeby zrobić poszczególne badania to musi być przy nich pieczątka? Czy jak już raz dostałam ta kartkę to mogę z nią chodzić nie idąc wczesniej po kolejną pieczątkę?

Ten plan opieki przedporodowej czy jakos? Jesli tak to on i karta ciąży są juz skierowaniem. Tam zadnych pieczatek nie trzeba ;-)
 
Ten plan opieki przedporodowej czy jakos? Jesli tak to on i karta ciąży są juz skierowaniem. Tam zadnych pieczatek nie trzeba ;-)
No właśnie sama nie wiem. W pierwszej ciąży miałam taką wielką kartkę A4 z wypisanymi wszystkimi badaniami i wtedy tylko szłam do recepcji i mówilam, że teraz chcę zrobić badania z takiego i takiego tygodnia. A teraz mam mniejszą kartkę i tam jest dodatkowa kolumna na pieczątkę lekarza. I jak byłam na tej pierwszej wizycie, to mi przystawił pieczątkę przy tych pierwszych badaniach. I teraz się zastanawiam, czy dalej te pieczątki też są wymagane, bo jeśli by nie były, to w ogóle już odpuściłabym sobie chodzenie na wizyty do luxmedu, skoro badania i tak bym miała. Tylko obawiam się, że to miejsce na pieczątkę wprowadzili po to, żeby jednak za każdym razem lekarz przykładał.
 
No właśnie sama nie wiem. W pierwszej ciąży miałam taką wielką kartkę A4 z wypisanymi wszystkimi badaniami i wtedy tylko szłam do recepcji i mówilam, że teraz chcę zrobić badania z takiego i takiego tygodnia. A teraz mam mniejszą kartkę i tam jest dodatkowa kolumna na pieczątkę lekarza. I jak byłam na tej pierwszej wizycie, to mi przystawił pieczątkę przy tych pierwszych badaniach. I teraz się zastanawiam, czy dalej te pieczątki też są wymagane, bo jeśli by nie były, to w ogóle już odpuściłabym sobie chodzenie na wizyty do luxmedu, skoro badania i tak bym miała. Tylko obawiam się, że to miejsce na pieczątkę wprowadzili po to, żeby jednak za każdym razem lekarz przykładał.
Aa to ja dostałam tą a4.. zadzwon na infolinie to Ci powiedzą ;-)
 
Mogę podbić, ja w poprzedniej ciąży w 6 miesięcu na swoim weselu wypiłam minimum cały kieliszek wina, jak nie dwa :p
W poprzedniej ciąży też jakoś około 6-7 miesiąca babcia zapytała się czy chce trochę wina. Spojrzałam się na nią A ona na to że kiedyś kobiety w ciąży normalnie pily czerwone wino. Nie dużo ale pily i że to niby dla zdrowia. Ciekawe.
 
Mam pytanie do osób korzystających z Luxmedu. Czy też dostałyście taką kartkę A5 z wypisanymi badaniami, które należy zrobić w poszczególnych tygodniach i z miejscem na pieczatke lekarza? Orientujecie się, czy żeby zrobić poszczególne badania to musi być przy nich pieczątka? Czy jak już raz dostałam ta kartkę to mogę z nią chodzić nie idąc wczesniej po kolejną pieczątkę?
Nie musisz isc po kolejna pieczątkę pokazujesz to w recepcji i idziesz na badania.
 
reklama
Do góry