reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ja używam miękkich juz od kilku lat, okulary to byłam moja zmora... O korekcji też myślalam ale mam jakieś obawy....
Ja nie myślę o korekcji bo ja mam wadę -2,5 to jeśli jest ryzyko, że oni mi zmniejszą tylko do -1 to lipa.

Jak ja sie ciesze,ze dzisiaj chłodniej.
Od kolezanki dowiedzialam sie,ze moj gin cala ciaze kobieta kaze przyjeżdżać co 2 tygodnie zdziwilam sie.
Ja na początku też co 2 tyg, ostatnio i teraz mam 3tyg. przerwy i myślę, że od następnej wizyty już co 4 tyg. będzie. Pamiętam, że po 32 tyg. znowu zaczęły się przerwy między wizytami skrócać, na końcu chyba nawet co tydzień, ale ja miałam starzejące się łożysko i nie chciał "przeczekać". A to są prywatne wizyty?
 
reklama
Dziewczyny, wczoraj miałam pobierana krew do badań prenatalnych. Zmartwilam się...
Wolne beta HCG to 10.49 _ IU/l.
Wartość referencyjna: Kobiety w ciąży:
8+0 do 8+6 tydzień (mediana): 70.7
9+0 do 9+6 tydzień (mediana): 75.5
10+0 do 10+6 tydzień (mediana): 57.3
11+0 do 11+6 tydzień (mediana): 42.8
12+0 do 12+6 tydzień (mediana): 34.5
13+0 do 13+6 tydzień (mediana): 29.5

Ja jestem w 12 tygodniu... Co to znaczy? Mam za mało tego :( mam sie czym martwic?
 
Do góry