reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Jeeej. My dzis na chrzciny idziemy a taka zimnica -.- 12/14 stopni ma byc a ja letnie ciuchy przygotowalam ;d corce dorzuce rajstopy i kurtke przejsciową a sama to chyba zamarzne w cienkiej marynarce ;p
 
Jeeej. My dzis na chrzciny idziemy a taka zimnica -.- 12/14 stopni ma byc a ja letnie ciuchy przygotowalam ;d corce dorzuce rajstopy i kurtke przejsciową a sama to chyba zamarzne w cienkiej marynarce ;p
Ubierz jakiś sweterek [emoji6] u nas wczoraj było zimniej, dzisiaj lepiej, a ja drugi dzień walczę z bólem głowy !!!
A na co w końcu zdecydowałaś się żeby dać?
 
reklama
Dzień dobry w ten deszczowy poranek :-) :) pogoda dziś nie dopisuje, więc zabieramy po raz pierwszy naszego 4latka do kina, potem muszę ogarnąć jakieś zakupy ubraniowe do szpitala, bo to już we wtorek. Kojarzy któraś gdzie najtaniej kupię jakieś zwykłe cienkie leginsy albo spodnie dresowe? :confused:
 
Do góry