reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Witamy się:biggrin2: ja nadal w dwupaku:biggrin2::biggrin2:
Dzisiaj wyszłam ze szpitala, przestałam krwawić z dzidzią wszystko ok. Okazało się że miałam krwiaka 4,5cm:shocked2: a teraz ma 1,3cm no tyle krwi ze mnie wyleciało że musiał tak ładnie się zmniejszyć.
Martwię się bo przepadły mi badania prenatalne i już nie wiem co mam robić, bo przydało by się pomierzyć tego mojego szkraba a kontrolę mam dopiero za dwa tygodnie:hmm:
Jeszcze jedne badania mozesz wykonać powyzej 20 tyg,a ktory masz tydz? Masz czas do 13.6 mozesz dzwonic i prosic ze to taka sytuacja ostatnie dni, mnie tak przyjeli w dwa dni
 
reklama
Doczytałam. Ale nie mam już sily odpisać męczy mnie żołądek w dalszym ciągu (lekarz dał mi jakieś krople na mdlosci) i teraz zaczyna mnie głowa boleć więc leżę i robię nic.
Miłego wieczoru
 
Robim co mozem ale różnie wychodzi
He, he u mnie dokładnie to samo [emoji16][emoji16][emoji16] właśnie zjadłam dwa lody kaktus (bo któraś pisała i musiałam go zjeść [emoji23][emoji23][emoji23])
Witamy się:biggrin2: ja nadal w dwupaku:biggrin2::biggrin2:
Dzisiaj wyszłam ze szpitala, przestałam krwawić z dzidzią wszystko ok. Okazało się że miałam krwiaka 4,5cm:shocked2: a teraz ma 1,3cm no tyle krwi ze mnie wyleciało że musiał tak ładnie się zmniejszyć.
Martwię się bo przepadły mi badania prenatalne i już nie wiem co mam robić, bo przydało by się pomierzyć tego mojego szkraba a kontrolę mam dopiero za dwa tygodnie:hmm:
I tak się w dwupaku trzymajcie jeszcze do marca [emoji16] no to faktycznie, że Twój lekarz nie zobaczył krwiaka. Zadzwoń może tam gdzie miałaś mieć prenatalne i zapytaj o przełożenie terminu bo byłaś w szpitalu.
 
Boże jak ja kocham mojego męża dzisiaj. Już ponad godzinę szoruje łazienkę. Tak się zawzial, że szok. Jednak są plusy czucia się do d... Przynajmniej można legalnie się poobijac :)
Jutro mama przyjeżdża do mnie w odwiedziny, weekend laby się szykuje, pewnie nic mi nie pozwoli robić ;)
 
Witamy się:biggrin2: ja nadal w dwupaku:biggrin2::biggrin2:
Dzisiaj wyszłam ze szpitala, przestałam krwawić z dzidzią wszystko ok. Okazało się że miałam krwiaka 4,5cm:shocked2: a teraz ma 1,3cm no tyle krwi ze mnie wyleciało że musiał tak ładnie się zmniejszyć.
Martwię się bo przepadły mi badania prenatalne i już nie wiem co mam robić, bo przydało by się pomierzyć tego mojego szkraba a kontrolę mam dopiero za dwa tygodnie:hmm:

Super, że ok i że Cię wypuścili. Nawet jeśli Ci się nie uda zrobić prenatalnych to się nie martw, widocznie tak miało być.
A krwiaki, ja już na pierwszym badaniu miałam trzy z zaleceniem zakaz dzwigania i maksymalnie odpoczywać. W poniedziałek na badaniu widać było nadal 1szt. Z 11mm miał.
 
reklama
Do góry