reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Ja zrobiłam sernik na zimno... tzn w szklankach deserek mi wyszedł ale w formie do tarty nie widać mojej galaretki [emoji23] no coz... Ale się starałam.


Leżę. Robienie obiadu było na raty... dzisiejsze moje funkcjonowanie mozna nazwać "na raty" [emoji23]
Hehe, ja całe swoje funkcjonowanie w tym trymestrze określiłabym: "na raty" :D
 
reklama
Z drugiej strony, nie wiem czy oglądacie programy typu poszukiwacze złota? W Afryce jest ogrom złota, dlaczego za przeproszeniem murzyni nie rusza tyłka żeby je wydobyć? Odpowiedź jest prosta im się po prostu nie chce bo są leniwi:) tak samo jak ta cała patologia w Polsce :) praca jest teraz wszędzie ale im się nie chce bo im się nie opłaca za najniższą robić więcej pieniędzy mają jak wyciągają od państwa:) wystarczyło spojrzeć jak weszło 500+ koleżanki moje pracujące w domu dziecka baly się o swoją pracę bo patologia zaczęła zabierać dzieci żeby dostawać 500 na chlanie..
Czy ja wiem? Część osób pewnie tak, ale są osoby bez wykształcenia, wiedzy, perspektyw, które nie umieją wyjść z zaklętego kręgu biedy. Nie każdy dostanie domek od mamusi, a tatuś załatwi pracę. Nie oszukujmy się, nawet osoby wykształcone mają kłopot z dobrą pracą i biorą to co jest. Z minimalnej krajowej za wiele się nie zdziała. Mimo chęci.
 
Tempo macie niesamowite :)
Co do wagi jak ktoś pisał stoi w miejscu ale faktycznie brzuszek i boczki urosły podobno to normalne :) (pocieszam się )

Z jedzeniem myślę , że nie ma co popadać w paranoje jak raz na kiedyś wpadnie fastfood to nic sie nie stanie ważne , żeby nie przesadzić :)

Chciałam zapytać orientujecie sie czy jest szansa na prenatalnych ( 13 tydzień ) poznac juz płeć ? Z narzeczonym planujemy zakończyć remont sypialni (pokoik dziecka ) aby jeszcze to przed wyprawką zorganizować co nie co z większych wydatków .
 
Chciałam zapytać orientujecie sie czy jest szansa na prenatalnych ( 13 tydzień ) poznac juz płeć ? Z narzeczonym planujemy zakończyć remont sypialni (pokoik dziecka ) aby jeszcze to przed wyprawką zorganizować co nie co z większych wydatków .
Papillonek poznała, więc i Ty masz szanse :)
 
@Milenka28 nadal w szpitalu? Jak sytuacja?

Witamy się:biggrin2: ja nadal w dwupaku:biggrin2::biggrin2:
Dzisiaj wyszłam ze szpitala, przestałam krwawić z dzidzią wszystko ok. Okazało się że miałam krwiaka 4,5cm:shocked2: a teraz ma 1,3cm no tyle krwi ze mnie wyleciało że musiał tak ładnie się zmniejszyć.
Martwię się bo przepadły mi badania prenatalne i już nie wiem co mam robić, bo przydało by się pomierzyć tego mojego szkraba a kontrolę mam dopiero za dwa tygodnie:hmm:
 
reklama
Czy ja wiem? Część osób pewnie tak, ale są osoby bez wykształcenia, wiedzy, perspektyw, które nie umieją wyjść z zaklętego kręgu biedy. Nie każdy dostanie domek od mamusi, a tatuś załatwi pracę. Nie oszukujmy się, nawet osoby wykształcone mają kłopot z dobrą pracą i biorą to co jest. Z minimalnej krajowej za wiele się nie zdziała. Mimo chęci.
I racja i nie, nawet z patologii ludzie potrafia sie wyrwac i wyjsc na ludzie tylko chęci trzeba. Ja tez nic nie dostalam to nie znaczy,ze mam nic nie robic i czekac jaka manna z nieba spadnie. Sa ludzie co zal mi ich często przez członka rodziny wpadają w dlugi, badz musze uciec i ciężko im poradzic sobie z dziećmi, ale sa tacy co faktycznie biora kase nie pracują chleja,a dzieci brudne, usmarane, glodne
 
Do góry