reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Od kilku dni mam taaaaaką wielką ochotę na pomidorową ale też jestem leniem i niestety nie jem. Dzisiaj na obiad, 2 kanapki z pastą jajeczną, 3 lody kaktus i dwie garscie pistacji. Jak nie mialam apetytu to było ok, teraz mam apetyt jak przed okresem...

U mnie to pomidorowa raz ciach sie robi;) dla mnie najprostsza zupa. Prace kończę o 16 ale jak pomyśle o czymś co mi sie chce zjeść to robię;) czasami po 18 dopiero ten obiad zjem...
 
Czytam zaległości z całego dnia
Jutro mam wizytę u dentysty, wypadła mi plomba w 7 i już się boję.
Ja nadal spychologia z gotowaniem, nie mam siły i ochoty.
 
Tak. Najgorsze, że pomaga jakiś komercyjny program tv, a nie ma rozwiązań systemowych. Owsiak zaopatruje szpitale. :( Jako Państwo rwiemy się do pomocy mniejszościom narodowym (niby chwalebne), ale niektórzy Polacy wegetują. :( Bez wody, prądu, wc. Nie chce wyjść na rasistkę, ale najpierw pomóżmy Polakom, a dopiero potem pomagajmy innym.
Z drugiej strony, nie wiem czy oglądacie programy typu poszukiwacze złota? W Afryce jest ogrom złota, dlaczego za przeproszeniem murzyni nie rusza tyłka żeby je wydobyć? Odpowiedź jest prosta im się po prostu nie chce bo są leniwi:) tak samo jak ta cała patologia w Polsce :) praca jest teraz wszędzie ale im się nie chce bo im się nie opłaca za najniższą robić więcej pieniędzy mają jak wyciągają od państwa:) wystarczyło spojrzeć jak weszło 500+ koleżanki moje pracujące w domu dziecka baly się o swoją pracę bo patologia zaczęła zabierać dzieci żeby dostawać 500 na chlanie..
 
Ja będę chciała mieć cc jak znów dziecko będzie tak duże jak poprzednie bo będę się bała że macica pęknie przy takim pulpecie. Z resztą mój mały miał duża główkę i mi powiedzieli że w życiu bym nie urodziła. Dopiero dziś zobaczyłam że na poprzednich badaniach prenatalnych mały miał przyzierność 2,6 :-O
 
Fast foodow nie jadam, chyba że kebaba raz na kilka miesięcy. Słodyczy też już praktycznie nie jadam-- w ubiegłą niedzielę zjadłam pierwszy raz coś słodkiego od maja. Lubię domowe obiady, ale nie kuchnie polską, a teraz ciężko mi trafić z obiadem, po którym będę się dobrze czuła. Choć i tak po każdym potrzebuje mieć chwilę sjesty.
Dziś zrobiłam szybki obiad- kasza jaglana z warzywami w sosie pomidorowym. I się dobrze po tym czuję więc chyba będę częściej robić.
A ostatnio, jak nie miałam natchnienia na obiad, to córy obieraly ziemniaki i albo mieliśmy zapiekane albo gotowane plus jakieś warzywa. I tyle. Muszą córy czekać aż wrócę do pełnej formy jedzeniowej
 
reklama
Moich synów nie ma w domu 5 godzin a ja już tęsknię.... zrobiłam porządek w szafie, zmieniłam pościel, 3-cia pralka wstawiona i ciasto się piecze... nie umiem już funkcjonować bez dzieci :frown:
Wiesz co, czuję sie dziś tak jak Ty - mąż zabrał starszaki na wycieczkę i od rana do nocy ich nie będzie, a rano jak jechali to miałam łzy w oczach, ech... :(
Niby laba, a jakos mi tak nuuudno. Ale tort zrobiłam na roczek dla najmłodszej Księżniczki :)
 
Do góry