reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Zobacz załącznik 890918 Jest tu jakaś specjalistka od makijażu?? Zobaczcie co mi się z podkładem dzieje. I tak od zawsze, czy kupię za 60zl czy za 13zl się waży. Macie jakieś pomysły na to? Albo jakoś super podkład do polecenia? Mam dość wyrzucania do kosza. Moja pielęgnacja to codzienne mycie żelem do twarzy, mleczko do pozbycia resztek makijażu i tonizacja. Na noc aplikuje krem. Rano tonizuję i nakładam krem. Odczekuję i dopiero biorę się za makijaż..2 razy w tygodniu robię peeling. Mam cerę mieszaną. Pomóżcie coś :hmm:

Na zdjeciu wyglada to tak, jakby podklad wysuszal Ci cere - dobrze widze? Masz takie wrazenie?
 
Dziewczyny, widzialam wlasnie zdjecie wozka juz na forum - powiedzcie, kiedy planujecie zaczac zakupy dla malucha? Dla mnie to nowosc, nie wiem jak to zaplanowac - kiedy zaczac sie interesowac wyprawka, zeby ze wszytskim zdazyc?

Macie jakies rady? Wiem, ze sa wsrod nas doswiadczone mamusie, wiec licze na jakies rady :-)

W ogole - macie jakas liste MUST HAVE na poczatek?
Co powinnam miec od razu, a z czym ewentualnie poczekac i zobczyc, czy bedzie potrzebne?
 
Dziewczyny, widzialam wlasnie zdjecie wozka juz na forum - powiedzcie, kiedy planujecie zaczac zakupy dla malucha? Dla mnie to nowosc, nie wiem jak to zaplanowac - kiedy zaczac sie interesowac wyprawka, zeby ze wszytskim zdazyc?

Macie jakies rady? Wiem, ze sa wsrod nas doswiadczone mamusie, wiec licze na jakies rady :-)

W ogole - macie jakas liste MUST HAVE na poczatek?
Co powinnam miec od razu, a z czym ewentualnie poczekac i zobczyc, czy bedzie potrzebne?
Ja akurat jestem w pierwszej ciąży ale ja nie chce nowego wózka tylko używany i to firmy bebetto i czekam na dobre okazję więc gdy tylko taką znajdę to kupię :)
 
U mnie wozek stoi już od 8tyg w szopie [emoji12]okazja była to braliśmy, napewno tak po 5par body i spioszkow, kaftaniki jakieś i pieluszki tetrowe i bawełniane... Jeszcze nie zdecydowałam czy pampersy czy pieluchy wielorazowe będę używać, to się zobaczy, chusta w domu po synie jeszcze jest, w razie co kółkowa pożyczę od koleżanki... No, must have To dobre samopoczucie mamy, bo szczęśliwa mama, to szczęśliwe dziecko [emoji16]
 
reklama
Ja jadę do inspekcji pracy bo dziś ma być ta babeczka co zna się na prawie oświatowym idę dopytać czy na pewno dyrektorka nie może mi rozwiązać umowy :)

Patrzcie jaki wózek znalazłam bebetto vulcano za 1000 zł pogadam dziś z moim M i może już kupimy bo fajna okazja i ładne kolory wózek zadbany :)Zobacz załącznik 890923
Śliczny jest i kolory super!
 
Do góry