reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Zobacz załącznik 890918 Jest tu jakaś specjalistka od makijażu?? Zobaczcie co mi się z podkładem dzieje. I tak od zawsze, czy kupię za 60zl czy za 13zl się waży. Macie jakieś pomysły na to? Albo jakoś super podkład do polecenia? Mam dość wyrzucania do kosza. Moja pielęgnacja to codzienne mycie żelem do twarzy, mleczko do pozbycia resztek makijażu i tonizacja. Na noc aplikuje krem. Rano tonizuję i nakładam krem. Odczekuję i dopiero biorę się za makijaż..2 razy w tygodniu robię peeling. Mam cerę mieszaną. Pomóżcie coś :hmm:

Mojej mamie tez się tak robi nie wiem od czego. Ja podkładów użyłam już duuuuzo raczej te ze średniej półki cenowej i mogę polecić bourjois healthy mix [emoji1360] najlepiej jakbyś sobie popatrzyła za jakimiś próbkami [emoji4]

A jakiego podkładu używasz ? Mi się wydaje ze wysuszają skore i dlatego tak się wazy
 
reklama
Witam wszystkich :) ostatnio zamiast tyg to chudne już co przytylam to zrzucilam :eek: w poniedziałek wazylam 71.1 a dziś już waze 69.4 czy któraś z Was tak ma lub miała w poprzedniej ciąży? Powiem że jem normalnie wszystko nie wymiotowalam ani razu i nawet wydaje mi się że jem więcej niż zwykle i brzuszek też mi rośnie a ja chudne :eek:
Ja też tak mam. Na początku ciąży 75 a teraz już 72,5. Jeszcze nic nie przytylam l. Za każdym razem jak się waze to na wadze jest kilkaset gramów mniej.
Ja zaczynalam z 66,6 a teraz 63,1 tylko ze ja jem duzo mniej niz kiedys

Witam w słoneczny poranek. Jeszcze przetrwac dzis i jutro wizyta u doktorka i prenatalne juz odliczam dni .Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze z dzidzą tak jak u Was :) Chociaz nie powiem ale bardzo sie stresuje.
Dzis podobno ostatni dzien takiego ciepla wiec planujemy popołudniu skoczyc z dziecmi na basen :)
Miłego dnia[emoji4] [emoji295]
 
Ja ciazowe ubrania mam jeszcze z poprzedniej ciazy, a wiekszosc kupilam w ciuchlandzie za przyslowiowa zlotowke. Mam dwie pary dzinsow jedne spodnie cienkie 3/4 i jedne leginsy z hm i mysle ze to starczy. Chyba ze znajde cos w ciuchlandzie i mi sie spodoba to kupie.w sklepie po normalnych cenach raczej nie zamierzam, no chyba ze cos mi sie bardzo bardzo spodoba. Zime tez zamierzam przechodzic w welnianym swetrze i ponczo na to. Raczej w kurtke sie nie zmieszcze :). Brzuch juz mi wystaje a to dopiero poczatek.
 
Chyba złapała mnie jakaś infekcja intymna... czy któraś z Was ma coś takiego? Lekkie pieczenie, wizyta 17.09 i co robić? Lactovaginal?
 
Doolusia mi tez tak sie dzieje z podkladem. Jak znajdziesz sposob to zdradz :). Ja probowalam z baza sie malowac i bylo troche lepiej. Ale teraz pomimo, ze mam syfy na twarzy to wcale sie nie maluje. W lato osdtawiam makijaz bo mi normalnie goraco i i tak splywa ze mnie.
 
Ja się dziś tylko przywitam i życzę miłego dnia.
Strasznie mnie boli brzuch. Tzn nie cały czas tylko takie mega skurcze że aż nie mogę się wyprostować. Obstawiam jelita albo żołądek bo to na górze brzucha. I jak ma mi się odbić to przechodzą skurcz od pępka w górę.... nie wiem co to. Miała tak kiedyś jak spałam na brzuchu (dziś też spalam) Ale zawsze przechodzilo. Idę do rodzinnego na 11.40 i mam nadzieje ze da skierowanie na usg albo coś.... najgorsze że to trochę daleko i muszę piechotą.... mieszkam pomiędzy przychodnią a gabinetem usg... Tak normalnym krokiem po 15 min mam z domu (pomiędzy jednym a drugim jakieś 30 min). A w moim obecnym stanie to wieki zajmie..
 
Ja ciazowe ubrania mam jeszcze z poprzedniej ciazy, a wiekszosc kupilam w ciuchlandzie za przyslowiowa zlotowke. Mam dwie pary dzinsow jedne spodnie cienkie 3/4 i jedne leginsy z hm i mysle ze to starczy. Chyba ze znajde cos w ciuchlandzie i mi sie spodoba to kupie.w sklepie po normalnych cenach raczej nie zamierzam, no chyba ze cos mi sie bardzo bardzo spodoba. Zime tez zamierzam przechodzic w welnianym swetrze i ponczo na to. Raczej w kurtke sie nie zmieszcze :). Brzuch juz mi wystaje a to dopiero poczatek.
Tez mam zamiar cos wychaczyc w ciucholandzie. Nieraz jak bylam to fajne spodnie cizowe były nawet po 2 zl wiec mam nadzieje ze cos znajde. Leginsy to co jakis czas w Lidlu są to na nie tez będę polować[emoji41]
 
@doolusia też mam ten problem...mam cerę tłustą i na nosie strasznie to widać. Nie mogę dobrać porządnego podkładu...teraz mało się maluje więc problemu nie ma. Dostałam od bratowej krem Vichy na noc jednak nie przeszłam takiej pełnej kuracji żeby powiedzieć,czy coś zadziałał [emoji6]
 
reklama
Do góry