reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
@doolusia polecam, ładnie wyrównuje koloryt, tylko to serum, nie podkład, bo ja się nie maluje, czysta natura [emoji23][emoji23][emoji23]
1535013420748.jpg
 

Załączniki

  • 1535013420748.jpg
    1535013420748.jpg
    483,8 KB · Wyświetleń: 187
reklama
U mnie wozek stoi już od 8tyg w szopie [emoji12]okazja była to braliśmy, napewno tak po 5par body i spioszkow, kaftaniki jakieś i pieluszki tetrowe i bawełniane... Jeszcze nie zdecydowałam czy pampersy czy pieluchy wielorazowe będę używać, to się zobaczy, chusta w domu po synie jeszcze jest, w razie co kółkowa pożyczę od koleżanki... No, must have To dobre samopoczucie mamy, bo szczęśliwa mama, to szczęśliwe dziecko [emoji16]


Ja mam taka sytuacje, ze planuje rodzic za granica i zostac tam kilka miesiecy - bede musiala wiec miec wyprawke jedna, ktora zabiore ze soba, a druga w domu, ktora bedzie czekac po powrocie.

Jak o tym zacznam myslec, to mnie to przeraza - 1 dziecko, wiec kompletnie nie wiem, co bedzie potrzebne, co musze ze soba zabrac, co jest do czego :o:o:o

Bede sie musiala stworzyc sobie jakas liste, mam nadzieje na Wasza pomoc w tej kwestii - a pozniej dzialac ;)

Dobry humor to oczywiscie podstawa ale te przyziemne rzeczy tez trzeba zorganizowac ;)
 
Zobacz załącznik 890918 Jest tu jakaś specjalistka od makijażu?? Zobaczcie co mi się z podkładem dzieje. I tak od zawsze, czy kupię za 60zl czy za 13zl się waży. Macie jakieś pomysły na to? Albo jakoś super podkład do polecenia? Mam dość wyrzucania do kosza. Moja pielęgnacja to codzienne mycie żelem do twarzy, mleczko do pozbycia resztek makijażu i tonizacja. Na noc aplikuje krem. Rano tonizuję i nakładam krem. Odczekuję i dopiero biorę się za makijaż..2 razy w tygodniu robię peeling. Mam cerę mieszaną. Pomóżcie coś :hmm:
A krem bb z garnier? Ja mialam podobnie z niektórymi i musialam do kosza wywalac. Moim zdaniem musisz brać podklady bardziej lejace niz gęste, ja jestem zadowolona z lirene,ale tej serii
IMG_20180823_105704.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180823_105704.jpg
    IMG_20180823_105704.jpg
    47,5 KB · Wyświetleń: 199
Dziewczyny, widzialam wlasnie zdjecie wozka juz na forum - powiedzcie, kiedy planujecie zaczac zakupy dla malucha? Dla mnie to nowosc, nie wiem jak to zaplanowac - kiedy zaczac sie interesowac wyprawka, zeby ze wszytskim zdazyc?

Macie jakies rady? Wiem, ze sa wsrod nas doswiadczone mamusie, wiec licze na jakies rady :-)

W ogole - macie jakas liste MUST HAVE na poczatek?
Co powinnam miec od razu, a z czym ewentualnie poczekac i zobczyc, czy bedzie potrzebne?
moje must have? łóżeczko, przewijak na łóżeczko, wózek, kosmetyki, pieluchy tetrowe! musze mieć, pampersy i ciuchy, smoczek :D to moje 3 dzieciątko więc już nie świruje, nawet karuzeli nie zamierzam kupować, żadne z moich się nie interesowało. Później Mate na pewno kupię, krzesełko do karmienia mam, czy kupie bujaczek to nie wiem, może coś 3w1 żeby na dłużej starczyło. wyprawkę zacznę kompletować jakoś ok 30 tyg, a znając życie torbe do szpitala spakuje jak już będę po terminie :D
warto pamiętać o sobie, i siebie też obkupić :D
też tworze liste dla siebie i dziecka. jasne w razie co pomożemy, na necie masz pełno stron nt wyprawki, co jest niezbędne a co tylko gadżetem.
 
reklama
Ja akurat jestem w pierwszej ciąży ale ja nie chce nowego wózka tylko używany i to firmy bebetto i czekam na dobre okazję więc gdy tylko taką znajdę to kupię :)

Ja tez jestem w pierwszej ciazy i szczerze mowiac rowniez mysle o jakims uzywanym wozku... Dlaczego akurat zainteresowana jestes firma Bebetto? Ktos Ci polecil?

Mi sie wizualnie podoba Anex, ale teraz poszukalam tego Bebetto i wizualnie bardzo podobne sa - czym sie kierujesz przy wyborze wozka?
 
Do góry