reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
A ja chyba do spania się będę szykować [emoji6] oczy mi się same zamykają, więc chyba zdrzemnę się jakaś godzinkę i mam nadzieję, że będzie lepiej [emoji16] bo narazie to katastrofa !!! Nie mam energii
 
reklama
Ja jadę do inspekcji pracy bo dziś ma być ta babeczka co zna się na prawie oświatowym idę dopytać czy na pewno dyrektorka nie może mi rozwiązać umowy :)

Patrzcie jaki wózek znalazłam bebetto vulcano za 1000 zł pogadam dziś z moim M i może już kupimy bo fajna okazja i ładne kolory wózek zadbany :)
Screenshot_20180823-090157.png
 

Załączniki

  • Screenshot_20180823-090157.png
    Screenshot_20180823-090157.png
    299 KB · Wyświetleń: 245
Tez mam zamiar cos wychaczyc w ciucholandzie. Nieraz jak bylam to fajne spodnie cizowe były nawet po 2 zl wiec mam nadzieje ze cos znajde. Leginsy to co jakis czas w Lidlu są to na nie tez będę polować[emoji41]

Zazdroszcze, ja jeszcze nigdy nie znalazłam nic fajnego na ciuchach ciążowego :(

Mam chyba ze 3 pary spodni ciążowych ale jedne takie jakieś małe kupiłam ze pochodziłam w nich do 6 miesiąca a później dupa urosła :p mam ogrodniczki i jedna bluzę z HM. Teraz poluje na jakieś zwykle podkoszulki ciążowe, w poprzedniej nie kupowałam a trochę mi się te bluzki znosiły, w zimę może być to mało przyjemne. Łatwiej było mieć końcowe ciąży w lato, nakupowalam sukienek i w nich chodziłam :p a teraz i jakaś kurtkę muszę kupić bo mam tylko dopasowany płaszcz a ja zmarzluch w ogóle :)
 
Witam wszystkich :) ostatnio zamiast tyg to chudne już co przytylam to zrzucilam :eek: w poniedziałek wazylam 71.1 a dziś już waze 69.4 czy któraś z Was tak ma lub miała w poprzedniej ciąży? Powiem że jem normalnie wszystko nie wymiotowalam ani razu i nawet wydaje mi się że jem więcej niż zwykle i brzuszek też mi rośnie a ja chudne :eek:
Ja tak mam w tej ciazy!
Zaczynalam z waga 50,5 kg, niedawno pisalam, ze schudlam 0,5 kg, a dzis na wadze 49 kg.
Ja jem wszystko, ale w malych ilosciach, jak moj 5 letni syn :p
Ale wyniki dobre, ja sie dobrze czuje, po prostu taki urok 1 trymestru, ze czasem sie chudnie :)
Zobaczysz, ze nadgonimy, jeszcze pod koniec bedziemy sie baly wejsc na wage ;) :D
 
Tez mam zamiar cos wychaczyc w ciucholandzie. Nieraz jak bylam to fajne spodnie cizowe były nawet po 2 zl wiec mam nadzieje ze cos znajde. Leginsy to co jakis czas w Lidlu są to na nie tez będę polować
emoji41.png
U nas w ciucholandzie ceny jak w sklepie. Tzn spodnie 45/60, bluzki jak ładne i firmowe też ok 30/45 zł.
Na zimę a raczej jesień mam płaszczyk ciążowy, taki zapinany na gorze na dwa guziki i dalej puszczony na brzuszek. Kurtkę zimową wyrzuciłam :) z resztą był to rozmiar 44 z pierwszej ciąży :p
 
Zobacz załącznik 890918 Jest tu jakaś specjalistka od makijażu?? Zobaczcie co mi się z podkładem dzieje. I tak od zawsze, czy kupię za 60zl czy za 13zl się waży. Macie jakieś pomysły na to? Albo jakoś super podkład do polecenia? Mam dość wyrzucania do kosza. Moja pielęgnacja to codzienne mycie żelem do twarzy, mleczko do pozbycia resztek makijażu i tonizacja. Na noc aplikuje krem. Rano tonizuję i nakładam krem. Odczekuję i dopiero biorę się za makijaż..2 razy w tygodniu robię peeling. Mam cerę mieszaną. Pomóżcie coś :hmm:
A probowalas z baza pod makijaz?

Ja podkladu na co dzien wcale nie uzywam, tylko krem BB od Tolpy - dla mnie lepszy niz niejeden podklad - delikatny krem, ktory idealnie wyrownuje koloryt cery.
 
reklama
Do góry