reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Masz rację, emolienów nie stosuje sie pro forma, na zaś, tylko jak coś sie dzieje.
Ale Magdalena napisała, że jej córcia miała bardzo wrażliwą skórę, więc te kosmetyki były dla niej :)

Moja starsza córcia zimą miała przesuszoną skórę (ogrzewanie + grube ubieranie + mrozy zrobiły swoje) i ja używałam dla niej wtedy serię kosmetyków Atoperal i bardzo szybko jej przeszło, a skóra była naprawde bardzo sucha, aż ją swędziała.
Przy suchej ok. Ale serio - trzeba ostrożnie...
 
reklama
O matko i córko, ale produkujecie. Staram sie byc na bierzaco ale roznie to wychodzi. Wizyte mam we wtorek 28 i wtedy lekarz zamierza zrobic usg dokladne. Do zadnego innego isc nie planuje, chyba ze cos wyjdzie nie tak, ale mam nadzieje, ze wszystko bedzie w porzadku.
Co do ceny badan to ja wszystko na luxmed robie. Place za pakiet rodzinny w pracy sporo bo jakies 130zl, ale za zadne wizyty i badania nie placilam. A przepraszam za bilirubine musialam 10zl zaplacic :). Cala rodzina sie na luxmed leczy jesli potrzebujemy.
Od 1 wrzesnia planuje urlop i juz tylko o wyjezdzie mysle. W przyszlym roku z.maluszkiem tez chcialabym sie wybrac. Bylam z 5miesiecznym dzieckiem nad morzem i bylo wspaniale. Zero problemow. Cyc kiedy trzeba i do przodu :) a nad morze mamy sporo bo jakoes 500km. Mam nadzieje ze dziecko w brzuchu tez bedzie bezproblemowym pasazerem jak starsza siostra :) ona tylko odpalalam silnik to usypiala a budzila sie jak gasilam :D. Teraz troche gorzej bo ma ponad 4 lata wiec juz troche marudzi, ale nie moge na podroze narzekac.
 
Wciskasz odpowiesz- dodaj plik i wybierasz z telefonu
Ja to pierw wrzucałam na tinypic a potem kopiowałem link i wrzucałam. Ale coś ten tinypic nie odpowiada. Szukałam nie mam dodaj plik, tylko podaj link do obrazka.

Chyba przezierność mam nieco dużą, bo u @kwasek dzidzia 8 cm, a przezierność 1,7. Ja mała dzidzia i 1,57 :( Oby wszystko było dobrze.
Kochana nie panikuj, ważne że mieści się w normie! Będzie ok.
A po zlej historii nie powinno tez sie nalezec? To chore,ze kobieta w ciąży musi tyle kasy wydawac
Też to wszystko miałam na NFZ. A jak robiłam prywatnie w ostatniej ciąży to za HIV płaciłam 25 zł. Reszty nie pamiętam, ale wyszło mnie ok 100 za wsio.
 
Ok załapałam, rety człowiek uczy się przez całe życie :D
Moje Bobo :)
 

Załączniki

  • IMG_20180822_111115.jpg
    IMG_20180822_111115.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 55
Chyba ten mój dzisiejszy plan to za ambitny był.... Zrobiłam nawet kluski slaskie-po czym córka oznajmił A że są nie takie jak ona lubi i jakie były w przedszkolu. No i chyba sama będę je jeść (bleeee). Składniki na leczo jroilam że 2 godziny i jeszcze się robi więc nie wiem co to będzie...
W każdym razie nienawidzę gotować!!! I teraz leżę i zdycham po tym maratonie w kuchni....
 
Ja zgupialam z tymi witami bralam dopel herz zle sie czulam, na wc problem,wzdecia, kupilam femibion,ale patrzę,ze on ma jeszcze więcej zelaza tragedia [emoji23] i co tu brac zglupiec mozna
 
reklama
Do góry