reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Padlam moj syn to szpieg, uslyszal u lekarza o ciąży,a pozniej przeszukal torebke i znalazl karte ciąży i mowi,ze mam dzidziusia i klamie go [emoji23]
Haha to mój dzis znalazł w lodowce syrop dla kobiet w ciąży i tez pytal czy jestem w ciąży i czy prawde mowie i mam mu pokazac napisane od lekarza ze jestem w ciąży..... a potem jak bylismy w rosmanie i widzial napis ze kobiety w ciąży bez kolejki to on na glos ze przeciez ja moglam isc pierwsza bo w ciąży jestem :)
 
Ja już w poczekalni... stresuje się... mam nadzieję że zrobi mi od razu prenatalne. Ale może być trochę za wcześnie bo to 11+2
Przecież sie Oki od 11-13+6 woec w terminie oczywiscie jesli to termin wg usg. Moja lekarka dzis mowila ze akurat będę miała usg w 13+4 ale wg usg mam ciaze młodsza o 2 tygodnie wiec tez dobrze :)
Na usg moze sie okazać że dzieciaczek jest starszy itp
 
Padlam moj syn to szpieg, uslyszal u lekarza o ciąży,a pozniej przeszukal torebke i znalazl karte ciąży i mowi,ze mam dzidziusia i klamie go [emoji23]
Ale spryciarz.[emoji23] to sie wydało:)

Ja dlatego chodzę na nfz i prywatnie żeby nie płacić za badania. A prywatnie za wizyte z usg płace 150zl. Mam autem 5min. Na nfz mam na piechote 5min. Moja lekarka nie powala. Ale za to lekarz co robi badanie usg na nfz ma certyfikat do tych badań prenatalnych i w ogóle jest obcykany w usg że szok.

Ja dziś czekam na wieści od siostry bo ona ma połówkowe czy jej sie potwierdzi płeć! Nie moge sie doczekać!
 
Haha to mój dzis znalazł w lodowce syrop dla kobiet w ciąży i tez pytal czy jestem w ciąży i czy prawde mowie i mam mu pokazac napisane od lekarza ze jestem w ciąży..... a potem jak bylismy w rosmanie i widzial napis ze kobiety w ciąży bez kolejki to on na glos ze przeciez ja moglam isc pierwsza bo w ciąży jestem :)
Tez dobry agent [emoji23]
 
reklama
Do góry