reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ja też, jak już sie obudzę to koniec,już nie zasypiam. Najgorzej jak to sie stanie po 3,do 6 leżę w łóżku i w pracy siedzę jak potłuczona.


Dziewczyny. Mam prenatalne 31.08. A wizytę u ginekologa prowadzącego 30.08. Zastanawiam się czy nie przełożyć wizyty u mojego ginekologa po prenatalnych, ale następny wolny termin ma 10.09. Po jakim czasie po prenatalnych widzicie sie u swojego lekarza? Wcześniej bylam 30.07 na wizycie.
Jesli obie wizyty sa platne, to rzeczywiscie swojego gina przeloz na 2 tyg pozniej :)
Tez jest taki plus tego, ze jesli na prenatalnych nie zasugeruja ci plci, to moze twoj gin to zrobi niedlugo pozniej, bo i maluch wiekszy :)
 
Ja też, jak już sie obudzę to koniec,już nie zasypiam. Najgorzej jak to sie stanie po 3,do 6 leżę w łóżku i w pracy siedzę jak potłuczona.


Dziewczyny. Mam prenatalne 31.08. A wizytę u ginekologa prowadzącego 30.08. Zastanawiam się czy nie przełożyć wizyty u mojego ginekologa po prenatalnych, ale następny wolny termin ma 10.09. Po jakim czasie po prenatalnych widzicie sie u swojego lekarza? Wcześniej bylam 30.07 na wizycie.

Ja mam prenatalne 27.08 a wizyte u swojej lekarki 13.09 bo powiedziala, ze dobrze jest przynajmniej tydzien poczekac, bo bez sensu robic jedno USG za drugim.
 
Zdarza sie, ale nie to, ze budzi mnie parcie na mocz, tylko jak corka chce do cyca albo do drugiego dziecka ide.
Bo pozniej musze sie napic, no i pozniej zahaczam o kibelek ;)
Ale jak spia cala noc, to i ja spie :)
Moja wyjatkowo pieknie od 21 do 7:30 spala a ja latałam do wc :p w pierwszej ciazy tez tak mialam
 
Ja też, jak już sie obudzę to koniec,już nie zasypiam. Najgorzej jak to sie stanie po 3,do 6 leżę w łóżku i w pracy siedzę jak potłuczona.


Dziewczyny. Mam prenatalne 31.08. A wizytę u ginekologa prowadzącego 30.08. Zastanawiam się czy nie przełożyć wizyty u mojego ginekologa po prenatalnych, ale następny wolny termin ma 10.09. Po jakim czasie po prenatalnych widzicie sie u swojego lekarza? Wcześniej bylam 30.07 na wizycie.
Ja wstaje o 5 otwieram okna, tabletka, śniadanie dla męża to pozniej usypiam kolo 7
 
Mnie tez kiedys gin dawala zalecenie, zeby gazik wkladac do pochwy przy pobieraniu moczu, ale ja wystarczy, ze zachowam zasady higieny, podmyje sie i zbiore mocz srodkowy - wyniki zawsze byly idealne :)
Szczerze, mierzi mnie pchanie tam suchych gazikow :p
No malo to przyjemne :p
 
reklama
Ja też, jak już sie obudzę to koniec,już nie zasypiam. Najgorzej jak to sie stanie po 3,do 6 leżę w łóżku i w pracy siedzę jak potłuczona.


Dziewczyny. Mam prenatalne 31.08. A wizytę u ginekologa prowadzącego 30.08. Zastanawiam się czy nie przełożyć wizyty u mojego ginekologa po prenatalnych, ale następny wolny termin ma 10.09. Po jakim czasie po prenatalnych widzicie sie u swojego lekarza? Wcześniej bylam 30.07 na wizycie.
Ja ide na to badanie 31.08 do Luxmedu ... jeżeli badanie będzie niezadawalajace idę prywatnie 10.09 a wizytę kontrolną mam u swojego ginekologa 17.09 . Ja już chodzę co miesiąc
 
Do góry