reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Mnie tez kiedys gin dawala zalecenie, zeby gazik wkladac do pochwy przy pobieraniu moczu, ale ja wystarczy, ze zachowam zasady higieny, podmyje sie i zbiore mocz srodkowy - wyniki zawsze byly idealne :)
Szczerze, mierzi mnie pchanie tam suchych gazikow :p
Mi mowil lekarz,ze wargi sromowe powinno sie tez rozchylac [emoji5] mimo,ze sie myje przed
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie troche z innej beczki - jak z Wasza kondycja?

U mnie dzis 11 tydzien i 4 dzien ciazy, a czuje ze kondycja spadla mi bardzo - przed ciaza bylam bardzo akywna - ternowalam kettle 3/4 razy w tygodniu - od lipca za porada mojej ginekolog zrezygnowalam z treningow, z koniecm sierpnia beda dwa miesiace jak nie cwicze - planuje wrocic do cwiczen od wrzesnia, z poczatkiem 2 trymestru ale widze po sobie, ze wejscie po kilku schodach jest ciezkie, wczoraj spacerowalam z mezem i jak wrocilam po 4,5 km do domu, to bylam tak padnieta, ze na nic sily nie mialam - przeraza mnie to, bo wczesniej bylam dosc aktywna osoba - a jak jest u Was?

Rowniez czujecie spadek formy i koncycji? Czy tylko ja tak mam? :(:(:(


Nawiazujac do okreslenia plci - mam badania prenatalne 27.08 - bedzei to 12 tydzien i 3 dni i mam nadzieje, ze cos zobaczymy - jakos od poczatku ciazy czuje, ze bedzie to chlopiec i bardzo jestem ciekawa, czy intuicja sie sprawdzi :D:D
 
Dziewczyny mam pytanie troche z innej beczki - jak z Wasza kondycja?

U mnie dzis 11 tydzien i 4 dzien ciazy, a czuje ze kondycja spadla mi bardzo - przed ciaza bylam bardzo akywna - ternowalam kettle 3/4 razy w tygodniu - od lipca za porada mojej ginekolog zrezygnowalam z treningow, z koniecm sierpnia beda dwa miesiace jak nie cwicze - planuje zwrocic do cwiczen od wrzesnia, z poczatkiem 2 trymestru ale widze po sobie, ze wejscie po kilku schodach jest ciezkie, wczoraj spacerowalam z mezem i jak wrocilam po 4,5 km do domu, to bylam tak padnieta, ze na nic sily nie mialam - przeraza mnie to, bo wczesniej bylam dosc aktywna osoba - a jak jest u Was?

Rowniez czujecie spadek formy i koncycji? Czy tylko ja tak mam? :(:(:(


Nawiazujac do okreslenia plci - mam badania prenatalne 27.08 - bedzei to 12 tydzien i 3 dni i mam nadzieje, ze cos zobaczymy - jakos od poczatku ciazy czuje, ze bedzie to chlopiec i bardzo jestem ciekawa, czy intuicja sie sprawdzi :D:D
Co to kettle [emoji5] ja jak sprzątam to musze przerwy robić, bo inaczej padam na pysk
 
Dziewczyny. Mam prenatalne 31.08. A wizytę u ginekologa prowadzącego 30.08. Zastanawiam się czy nie przełożyć wizyty u mojego ginekologa po prenatalnych, ale następny wolny termin ma 10.09. Po jakim czasie po prenatalnych widzicie sie u swojego lekarza? Wcześniej bylam 30.07 na wizycie.[/QUOTE]

Ja jestem po prenatalnych a wizytę u ginekologa mam dopiero 4.09, wcześniej wysłałam jedynie do doktor maila ze skanem wyniki
 
Dziewczyny mam pytanie troche z innej beczki - jak z Wasza kondycja?

U mnie dzis 11 tydzien i 4 dzien ciazy, a czuje ze kondycja spadla mi bardzo - przed ciaza bylam bardzo akywna - ternowalam kettle 3/4 razy w tygodniu - od lipca za porada mojej ginekolog zrezygnowalam z treningow, z koniecm sierpnia beda dwa miesiace jak nie cwicze - planuje zwrocic do cwiczen od wrzesnia, z poczatkiem 2 trymestru ale widze po sobie, ze wejscie po kilku schodach jest ciezkie, wczoraj spacerowalam z mezem i jak wrocilam po 4,5 km do domu, to bylam tak padnieta, ze na nic sily nie mialam - przeraza mnie to, bo wczesniej bylam dosc aktywna osoba - a jak jest u Was?

Rowniez czujecie spadek formy i koncycji? Czy tylko ja tak mam? :(:(:(


Nawiazujac do okreslenia plci - mam badania prenatalne 27.08 - bedzei to 12 tydzien i 3 dni i mam nadzieje, ze cos zobaczymy - jakos od poczatku ciazy czuje, ze bedzie to chlopiec i bardzo jestem ciekawa, czy intuicja sie sprawdzi :D:D
Ja dopiero skończyłam 8 tydz a już zadyszki dostaje po byle jakim wysiłku.... mnie dodatkowo męczy mega upał u nas (i bez ciazy jak jest upał to mam siłę tylko lezec) i to że mam zakochany ciągle nos - zatoki przeliczone bo od 2 lat tak mam i czas chyba alergie zbadać...

A tak wcogole to dzień dobry pospalam dziś sobie bo była siostrzenica i dziewczynki spały razem a ja sama zaraz jadę na wieś bo znowu zapowiada się mega upał... ile jeszcze?!!!! Ja już chce jesień!
 
Ja wstajesię może i ze 4-5 razy :-( :(

Ja wstaje 5 [emoji23] meczace strasznie, niby nic nie pije,a latam
To mnie przebiłyście ;p tyle ze ja na wieczor zawsze duzy kubek herbaty pije. Chyba czas z tym skonczyc :p

Ja ide na to badanie 31.08 do Luxmedu ... jeżeli badanie będzie niezadawalajace idę prywatnie 10.09 a wizytę kontrolną mam u swojego ginekologa 17.09 . Ja już chodzę co miesiąc
Nie nastawiaj sie na nic w tym lux medzie :-( maja stary sprzet, usg robią w 5-7 min. Pisalam juz ze mi o 0,5 mm przeziernosc zle zmierzyl. Wzial pierwszy lepszy wynik i nie sprawdzil dla potwierdzenia drugi raz. Moja gin z 5 razy sprawdzala i wyszlo jej 1,7 a jemu 2,2. Dlugosc tez jakos zle zmierzyl, przeplywow nie sprawdzal.. oni nie robia usg wg wytycznych FMF. To takie zwykle usg jak dla mnie. Chyba ze Ty trafisz na super lekarza. Ten co ja bylam mial bardzo dobre opinie w necie a ja sie rozczarowalam.. rzucal chamskimi tekstami i mowil ze jestem naiwna ze wierze w dzialanie luteiny..
 
Ja dopiero skończyłam 8 tydz a już zadyszki dostaje po byle jakim wysiłku.... mnie dodatkowo męczy mega upał u nas (i bez ciazy jak jest upał to mam siłę tylko lezec) i to że mam zakochany ciągle nos - zatoki przeliczone bo od 2 lat tak mam i czas chyba alergie zbadać...

A tak wcogole to dzień dobry pospalam dziś sobie bo była siostrzenica i dziewczynki spały razem a ja sama zaraz jadę na wieś bo znowu zapowiada się mega upał... ile jeszcze?!!!! Ja już chce jesień!
Ja slyszlam,ze w wrzesniu ma byc 25 stopni, niestety klimat u nas sie ociepla
 
kettlebells-101-what-why-and-how-2084657
Dziewczyny mam pytanie troche z innej beczki - jak z Wasza kondycja?

U mnie dzis 11 tydzien i 4 dzien ciazy, a czuje ze kondycja spadla mi bardzo - przed ciaza bylam bardzo akywna - ternowalam kettle 3/4 razy w tygodniu - od lipca za porada mojej ginekolog zrezygnowalam z treningow, z koniecm sierpnia beda dwa miesiace jak nie cwicze - planuje zwrocic do cwiczen od wrzesnia, z poczatkiem 2 trymestru ale widze po sobie, ze wejscie po kilku schodach jest ciezkie, wczoraj spacerowalam z mezem i jak wrocilam po 4,5 km do domu, to bylam tak padnieta, ze na nic sily nie mialam - przeraza mnie to, bo wczesniej bylam dosc aktywna osoba - a jak jest u Was?

Rowniez czujecie spadek formy i koncycji? Czy tylko ja tak mam? :(:(:(


Nawiazujac do okreslenia plci - mam badania prenatalne 27.08 - bedzei to 12 tydzien i 3 dni i mam nadzieje, ze cos zobaczymy - jakos od poczatku ciazy czuje, ze bedzie to chlopiec i bardzo jestem ciekawa, czy intuicja sie sprawdzi :D:D
Co to kettle [emoji5] ja jak sprzątam to musze przerwy robić, bo inaczej padam na pysk

@Adeline89 kettle to kettelbell - odwazniki kulowe - sa to treningi silowe - jak sie uda, to calaczek obrazek ;););)

Dobrze wiedziec, ze nie tylko ze mna tak kiepsko - mam nadzieje, ze w 2 trymsetsrze bedzie lepiej - myslicie ze jest taka szansa, czy to tylko moje marzenia?

A tak apropos - jesli 89 to Twoj rocznik, to jestesmy rownolatkami :D
 
reklama
To mnie przebiłyście ;p tyle ze ja na wieczor zawsze duzy kubek herbaty pije. Chyba czas z tym skonczyc :p


Nie nastawiaj sie na nic w tym lux medzie :-( maja stary sprzet, usg robią w 5-7 min. Pisalam juz ze mi o 0,5 mm przeziernosc zle zmierzyl. Wzial pierwszy lepszy wynik i nie sprawdzil dla potwierdzenia drugi raz. Moja gin z 5 razy sprawdzala i wyszlo jej 1,7 a jemu 2,2. Dlugosc tez jakos zle zmierzyl, przeplywow nie sprawdzal.. oni nie robia usg wg wytycznych FMF. To takie zwykle usg jak dla mnie. Chyba ze Ty trafisz na super lekarza. Ten co ja bylam mial bardzo dobre opinie w necie a ja sie rozczarowalam.. rzucal chamskimi tekstami i mowil ze jestem naiwna ze wierze w dzialanie luteiny..
Wiesz co właśnie już na nic nie liczę ... ale idę. U nas sa 3 placówki i tylko w jednej z racji sprzętu robią takie usg i jest do niego tylko jedna Pani doktor. Tylko ona wykonuje to USG miedzy 11-13 tygodniem ciąży. Doczytałam że owa Pani dr pracuje w klinice leczenia niepłodności i zajmuje się diagnostyką prebatalna.. może się mile zaskoczę?
 
Do góry