reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ja wstaje i bardzo mnie to irytuje bo później mam problem żeby zasnąć..
Ja też, jak już sie obudzę to koniec,już nie zasypiam. Najgorzej jak to sie stanie po 3,do 6 leżę w łóżku i w pracy siedzę jak potłuczona.


Dziewczyny. Mam prenatalne 31.08. A wizytę u ginekologa prowadzącego 30.08. Zastanawiam się czy nie przełożyć wizyty u mojego ginekologa po prenatalnych, ale następny wolny termin ma 10.09. Po jakim czasie po prenatalnych widzicie sie u swojego lekarza? Wcześniej bylam 30.07 na wizycie.
 
Hej kochane co u was ja właśnie się obudziłam patrzę i mam opryszke na nosie zabija ja czosnkiem czy w 11 tyg opryszczka dalej jest niebezpieczna dla maleństwa?
 
Ale mi ostatnio tez jakos dziwnie smakowal..

Ja polozylam sie przed 23. Oczywiscie wczesniej bylam siku, pozniej o 1, tak jak Ty kolo 3:30, i o 6..

O dobrze wiedziec xD zawsze tego nie przestrzegałam bo nie wiedziałam..
Jedyne co to zeby dobrze pobrac probke to oczywiscie sie podmywam i wiadomo - srodkowy strumien ale gin mi jeszcze poleciła wkladac tampon/gazik jalowy zeby nic z pochwy sie nie dostalo bo czesto przez to wychodzą dziwne wyniki
Mnie tez kiedys gin dawala zalecenie, zeby gazik wkladac do pochwy przy pobieraniu moczu, ale ja wystarczy, ze zachowam zasady higieny, podmyje sie i zbiore mocz srodkowy - wyniki zawsze byly idealne :)
Szczerze, mierzi mnie pchanie tam suchych gazikow :p
 
reklama
Ja też, jak już sie obudzę to koniec,już nie zasypiam. Najgorzej jak to sie stanie po 3,do 6 leżę w łóżku i w pracy siedzę jak potłuczona.


Dziewczyny. Mam prenatalne 31.08. A wizytę u ginekologa prowadzącego 30.08. Zastanawiam się czy nie przełożyć wizyty u mojego ginekologa po prenatalnych, ale następny wolny termin ma 10.09. Po jakim czasie po prenatalnych widzicie sie u swojego lekarza? Wcześniej bylam 30.07 na wizycie.
Mi akurat wypadlo ze mam w ten sam dzień najpierw prenatalne a pozniej wizyta u mojego doktora ale to nie spechalnie tak najpierw bylam umowiona.do mojego a pozniej dali mi taki termin na prenatalne wiec to przypadek
 
Do góry