reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
U nas wszystko ok :)
Teraz mam takie nagromadzenie wizyt że chyba zbankrutuje bo wszystko prywatnie.
Za tydzień 27.08 test podwójny a potem 10.09 wizyta u moje gin.
 

Załączniki

  • IMG_20180820_185446.jpg
    IMG_20180820_185446.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 64
reklama
Cześć dziewczyny. Booooże co ja dzisiaj przeżyłam, nie życzę nikomu.
O godzinie 9 zalało mnie żywą, krwisto czerwoną krwią, po paru sekundach wypadł ze mnie ok 6cm skrzep. Wiedziałam że to już koniec, że dzidzi nie ma ale mój mąż mówił że to tylko skrzep nic więcej. Szybko do szpitala i przyjęcie na oddział, oczywiście tona papierków do wypełnienia i w końcu badanie. Najpierw dowcipne, krew się leje lekarz nic nie mówi Booooże oszaleję, potem usg...
i jest Dzidzi Żyje, kopie i wierci się, jest też krwiak który krwawi i to co mi wypadło to też był krwiak. Muszę zostać na oddziale bo ciąża zagrożona. A miałam dzisiaj jechać do Szczecina na badania prenatalne:(
Masakra:/ Dobrze, że wszystko się dobrze skończyło. Odpoczywaj teraz.
Nudzi mi sie i zasypie was pytaniami [emoji5] czy macie w planach w przyszłym roku wybrać sie na wakacje z 3/4 miesięcznym bobaskiem?
Raczej tak. 2 lata temu córka urodziła się w kwietniu, a pod koniec sierpnia byliśmy nad morzem. Teraz pewnie podobnie zrobimy. Ale tylko urlop w Polsce wchodzi w grę.
kaylla- też już płeć znasz? Mamy podobny termin porodu... Już lekarz stwierdził płeć?
Jeszcze nie znam. Ale też ostatnio u lekarza byłam 2,5 tygodnia temu, dopiero teraz idę. Ale szczerze mówiąc nie nastawiam się na poznanie płci zbyt szybko. Córka się do ok. 20-22 tygodnia ukrywała, teraz może być podobnie.
Dziewczynki właśnie wyszłam z gabinetu dziecko jest ruchliwe ma 3,5 cm a kolejną wizytę to już badania prenatalne trzeciego Września to może się dowiemy czy chłopak czy dziewczyna
Super:)
Zobacz załącznik 889988
Od razu wrzucam bo pozniej zapomne xD
Super:)

Ja dziś pierwszy dzień w pracy po tygodniowej przerwie. Jakoś przetrwałam, chociaż zbyt łatwo nie było, bo standardowo nocka do bani:/
 
A dziewczyny dobrze pamiętam, że na wszystkie ciążowe badania nie muszę wykorzystywać swojego urlopu?
Bo ten test podwójny to o 8 rano mam i muszę się zwolnić z pracy. Ogólnie to wypadałoby powiedzieć o ciąży :D
 
A dziewczyny dobrze pamiętam, że na wszystkie ciążowe badania nie muszę wykorzystywać swojego urlopu?
Bo ten test podwójny to o 8 rano mam i muszę się zwolnić z pracy. Ogólnie to wypadałoby powiedzieć o ciąży :D
Chyba jest tak że jeśli termin badań przypada na czas pracy to możesz się zwolnić. U mnie nigdy nie robią z tym problemu jak ktoś z pracowników ma na chwilkę wyskoczyć.
 
Masakra:/ Dobrze, że wszystko się dobrze skończyło. Odpoczywaj teraz.

Raczej tak. 2 lata temu córka urodziła się w kwietniu, a pod koniec sierpnia byliśmy nad morzem. Teraz pewnie podobnie zrobimy. Ale tylko urlop w Polsce wchodzi w grę.

Jeszcze nie znam. Ale też ostatnio u lekarza byłam 2,5 tygodnia temu, dopiero teraz idę. Ale szczerze mówiąc nie nastawiam się na poznanie płci zbyt szybko. Córka się do ok. 20-22 tygodnia ukrywała, teraz może być podobnie.

Super:)

Super:)

Ja dziś pierwszy dzień w pracy po tygodniowej przerwie. Jakoś przetrwałam, chociaż zbyt łatwo nie było, bo standardowo nocka do bani:/
Ja tez w Polsce dla mnie za granica za duże upały ja lubie maks 26 w tym roku w Polsce temp to przedada była [emoji23]
 
reklama
Na usg prenatalnym ok. 12 tyg.już widać "wyrostek płciowy" (nie wiem jak to się fachowo nazywa). Wystaje małe coś. Z tego rozwijają się narządy płciowe. W zależności jak jest usytułowane to coś, mówimy o chłopcu lub dziewczynce. Jeżeli lekarz nie wie czego szukać, to i w 18 tyg.się pomyli. Zasada jest taka, że jak wyrostek "leży", jest równoległy do kręgosłupa to mamy małą Księżniczkę. Unoszący się pod kątem ok. 45% wyrostek płciowy świadczy o małym Księciu. :)

U mnie mąż strasznie boi się, że nie można (wcześniej plamiłam). Powiedział, że kijem mnie nie dotknie :D Mam nadzieję, że żartował.
Skojarzenie z "seksmisją" słuszne. Ja już jak ta staruszka z pod ziemi marząca o swoim Józiu :D

Edit: chodzę na NFZ natomiast prywatna wizyta z usg to 150-180 zl w zależności od renomy lekarza.
 
Do góry