reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Doswiadczone mamy.. jaki rowerek biegowy/hulajnoga/samochodzik dla 1,5 rocznej dziewuszki?
Puky!
Najlepszy rowerek biegowy na rynku, bo najnizsza wysokosc siodelka od podloza jest przystosowana juz dla ponad rocznych dzieci :)
Nasza starsza corka go dostala, gdy miala 1,5 roku; zamawialismy na allegro.
Polecam z czystym sumieniem :)
 
A dziewczyny dobrze pamiętam, że na wszystkie ciążowe badania nie muszę wykorzystywać swojego urlopu?
Bo ten test podwójny to o 8 rano mam i muszę się zwolnić z pracy. Ogólnie to wypadałoby powiedzieć o ciąży :D
Wydaje mi się, że można w ciąży chodzić na badania w godzinach pracy i pracodawca musi Cię puszczać na nie. Ale też musi o ciąży się najpierw dowiedzieć.
Doswiadczone mamy.. jaki rowerek biegowy/hulajnoga/samochodzik dla 1,5 rocznej dziewuszki?

My rowerek biegowy mamy taki najzwyklejszy z decathlonu i jesteśmy zadowoleni. Ale Majka dostała go na drugie urodziny, a mając 2 lata i ze dwa miesiące zaczęła na nim ładnie śmigać. Wydaje mi się, że 1,5 roku to jednak trochę za małe dziecko na rowerek biegowy.
 
U mnie był ewidentnie poziomy, panna jak ta lala.

U znajomego do końca ciąży jego żony twierdzili, że syn jak byk. Urodziła córeczkę 2900. :) Trzeba brać poprawkę na diagnozy z usg. Nie każdy gin to specjalista w swoim fachu (jak wszędzie z resztą). Pediatre i weta mam po latach poszukiwań i rozczarowań...
 
Wydaje mi się, że można w ciąży chodzić na badania w godzinach pracy i pracodawca musi Cię puszczać na nie. Ale też musi o ciąży się najpierw dowiedzieć.


My rowerek biegowy mamy taki najzwyklejszy z decathlonu i jesteśmy zadowoleni. Ale Majka dostała go na drugie urodziny, a mając 2 lata i ze dwa miesiące zaczęła na nim ładnie śmigać. Wydaje mi się, że 1,5 roku to jednak trochę za małe dziecko na rowerek biegowy.
U znajomych probowala smigac. Moze by zalapala. Na hulajnodze fajnie jezdzila i jeszcze ją rozwazam
 
reklama
Do góry