reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Witam i ja :)
Jeszcze w łóżku ale juz wstaje. Sama nie wiem czy isc do lekarza czy nie wydaje mi sie ze dzis juz lepiej juz nawet gardlo nie boli...tylko te duszności z astmy mnie niepokoja wieczorami wiec chyba lepiej pójdę.
Pracujacym miłego dnia w pracy
@monia_55 trzymam kciuki za reakcje szefowej :)
Wszystkim których juz dzieci rozpoczęły szkole współczuję mnie to przeraza bo znow lekcje,sprawdziany ,nauka i zostało juz nam tylko 2 tyg wakacji a pózniej i u nas zacznie się .....
Miłego dnia wszystkim.
 
Mnie nie ma Ale na tel nie mogę edytować. Spróbuję potem na komputerze.

Ja już też na nogach. Spałam dziś u siostry bo idę zaraz do pracy pogadać a nie ma kto być z Młodą. Siostra na urlopie że swoimi więc popilnuje mojej troche. Nienawidze spac u kogos.... jakos tak zawsze sie czyje skrepowana. Jednak u siebie to u siebie.

Trzymajcie kciuki za reakcję szefowej.

Kręgosłup mnie niestety boli.... na dole. I barki. Wybierała się na masaże takie porządne Ale nie wiem czy teraz moge

Na taki normalny masaż to na pewno nie. Ale są masaże dla kobiet w ciąży, w dużych miastach na pewno znajdziesz kogoś, kto takie masaże robi. Albo w szkołach rodzenia. Tylko nie wiem, czy jest to wskazane w pierwszym trymestrze.
 
Na taki normalny masaż to na pewno nie. Ale są masaże dla kobiet w ciąży, w dużych miastach na pewno znajdziesz kogoś, kto takie masaże robi. Albo w szkołach rodzenia. Tylko nie wiem, czy jest to wskazane w pierwszym trymestrze.
Ja nie wiem czy taki zwykły mi pomoże. Już miałam o nic. Mój mąż chodził na taki gdzie naciskają te bolace punkty... Podobno boli straszliwie Ale po 2 wizytach ulga niesamowita....
 
U nas z córą ostatnio to samo -.- w jakim wieku Twoja?
Mnie tez brzuch wieczorem pobolewa ale staram sie juz mojego wredotka nie dzwigac i jest lepiej.

Apetyt mam slaby ale juz zauwazylam ze musze jesc częściej po kilka gryzów i lepiej mi tak. Bo nie jest mi niedobrze z głodu dodatkowo.
Jeśli chodzi o córkę to mogę się wypowiedzieć jako opiekunka w żłobku :D zauważyłam że dzieci tak się zachowują gdy mama jest w ciazy, za każdym razem się sprawdziło, mimo że rodzice np jeszcze dziecku o tym nie mówili to dziecko to wyczuwa i jest wtedy bardziej marudne, nie wie czego chce, częściej płacze chce być noszone i częściej przytulane niż zwykle :p
 
Jeśli chodzi o córkę to mogę się wypowiedzieć jako opiekunka w żłobku :D zauważyłam że dzieci tak się zachowują gdy mama jest w ciazy, za każdym razem się sprawdziło, mimo że rodzice np jeszcze dziecku o tym nie mówili to dziecko to wyczuwa i jest wtedy bardziej marudne, nie wie czego chce, częściej płacze chce być noszone i częściej przytulane niż zwykle :p
No moj ma 7 lat a od kilku dni wieczorem przed spaniem jak cycus przychodzi i sie tuli, co wczesniej nigdy nie chciał [emoji23] ja mam wrażenie,ze on sie domyśla,bo mowie,ze ma uważać na brzuch i przychodzi rano i zawsze temat o rodzeństwie
 
Jeśli chodzi o córkę to mogę się wypowiedzieć jako opiekunka w żłobku :D zauważyłam że dzieci tak się zachowują gdy mama jest w ciazy, za każdym razem się sprawdziło, mimo że rodzice np jeszcze dziecku o tym nie mówili to dziecko to wyczuwa i jest wtedy bardziej marudne, nie wie czego chce, częściej płacze chce być noszone i częściej przytulane niż zwykle :p
U nas tez jest ostatnio dramat mimo tego że moj syn jest rok starszy od Agi córki
 
reklama
No moj ma 7 lat a od kilku dni wieczorem przed spaniem jak cycus przychodzi i sie tuli, co wczesniej nigdy nie chciał [emoji23] ja mam wrażenie,ze on sie domyśla,bo mowie,ze ma uważać na brzuch i przychodzi rano i zawsze temat o rodzeństwie
Na pewno wyczuwa :D
U nas tez jest ostatnio dramat mimo tego że moj syn jest rok starszy od Agi córki
Dzieci czują zmiany i na swój sposób odreagowuja :blink: my w żłobku zawsze mówimy jak dziecko marudne to albo zbliża się jakaś choroba albo mama w ciazy :D
 
Do góry