reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Dobra to ja się teraz też przywitam :D witam dzisiaj skończyłam 12 tc i zaczęłam 13 [emoji14] od dzisiaj już biorę femibion 2 co ciekawe w tym opakowaniu jest 30 tabletek i 30 kapsułek więc teraz biorę 2 sztuki [emoji14] ostatnio też mam straszne problemy że spaniem nie mogę spać w nocy a w dzień chodzę jak zombie. Jem mało ale często i znów schudłam 0.5 kg które ostatnio przybralam:) w środę już usg o strasznie nie mogę się doczekać kiedy znów zobaczę moje maleństwo :D mam straszny problem z włosami nie susze ich ani nie prostuje a mam tak zniszczone i bardzo dużo mi ich wypada :no: :wściekła/y:
Fajnie chudnąć [emoji3] co do włosów podobno olejowanie bardzo pomaga.
 
reklama
Witajcie, my również na nogach od samego rana.
@Sliim, ja też mam okropne włosy i cera o wiele gorsza. Mam nadzieję, że będzie lepiej bo jestem skłonna iść obciąć włosy ..
Co to zachowania dzieci, mój 4latek jest typowym synusiem mamusi, teraz ma przerwę od przedszkola ponad 2 miesiące i jest tragedia. Wiem jak to zabrzmi, ale mam go serdecznie dość. Cały dzień na mnie wisi. Nie mogę sie doczekać września.
 
Jeśli chodzi o córkę to mogę się wypowiedzieć jako opiekunka w żłobku :D zauważyłam że dzieci tak się zachowują gdy mama jest w ciazy, za każdym razem się sprawdziło, mimo że rodzice np jeszcze dziecku o tym nie mówili to dziecko to wyczuwa i jest wtedy bardziej marudne, nie wie czego chce, częściej płacze chce być noszone i częściej przytulane niż zwykle :p
O ile mój 9 latek zachowuje się tak jak zawsze to młoda strasznie się przylepiła. Nawet do łazienki muszę iść z nia JA! Wszystko przy niej robię ja i już to mnie wkurza bo przecież tata też jest i wiadomo że za parę miesięcy to tata przejmie pałeczkę. Teraz jest krzyk, ryk i płacz jak idzie tata. O dzidzi wie ale nie wiem czy ona w ogóle zrozumiała że mam dzidzię w brzuchu. Ciekawe jak to będzie jak już Bobo się pojawi.
Witaj. :)

U mnie synek od kilku miesięcy mówi, że chciałby malutkiego braciszka. Nie wiem jak ja mu powiem o siostrzyczce... Zmian w zachowaniu nie zauważyłam.
Miałam tak samo, co prawda syn miał 5 lat jak zaszłam w drugą ciąże ale też mówił że chce brata. Był bardzo zły że jednak siostra. Nie raz straszył że ja wyzuci do śmieci albo zostawi by ktoś sobie ja wział. Do tego niemądry kuzyn nagadał mu że dziewczyny są bleee. Rozmowy z nim nie miały końca, chyba przez całą ciaze z nim rozmawialam i tłumaczyłam jak może być fajnie z siostra. Ale jak ja zobaczyl to widać było że się zakochal w siostrzyczce! Pomagał, pilnowal czasem. Teraz super z niego brat.
 
Jeśli chodzi o córkę to mogę się wypowiedzieć jako opiekunka w żłobku :D zauważyłam że dzieci tak się zachowują gdy mama jest w ciazy, za każdym razem się sprawdziło, mimo że rodzice np jeszcze dziecku o tym nie mówili to dziecko to wyczuwa i jest wtedy bardziej marudne, nie wie czego chce, częściej płacze chce być noszone i częściej przytulane niż zwykle :p
Ahh trzeba przetrwac xD
 
Dobra to ja się teraz też przywitam :D witam dzisiaj skończyłam 12 tc i zaczęłam 13 :p od dzisiaj już biorę femibion 2 co ciekawe w tym opakowaniu jest 30 tabletek i 30 kapsułek więc teraz biorę 2 sztuki :p ostatnio też mam straszne problemy że spaniem nie mogę spać w nocy a w dzień chodzę jak zombie. Jem mało ale często i znów schudłam 0.5 kg które ostatnio przybralam:) w środę już usg o strasznie nie mogę się doczekać kiedy znów zobaczę moje maleństwo :D mam straszny problem z włosami nie susze ich ani nie prostuje a mam tak zniszczone i bardzo dużo mi ich wypada :no: :wściekła/y:
Ja tez na femibion 2przeskakuje ;-) jak narazie mam opakowanie 6szt. Probke dostalam od mojej gin ale trzeba sie juz do apteki przejsc xD

Smarujecie sie juz czyms? Ja w pierwszej ciazy babydreama olejku uzywalam ale teraz zapachu nie moge przetrawic-.-
 
reklama
O ile mój 9 latek zachowuje się tak jak zawsze to młoda strasznie się przylepiła. Nawet do łazienki muszę iść z nia JA! Wszystko przy niej robię ja i już to mnie wkurza bo przecież tata też jest i wiadomo że za parę miesięcy to tata przejmie pałeczkę. Teraz jest krzyk, ryk i płacz jak idzie tata. O dzidzi wie ale nie wiem czy ona w ogóle zrozumiała że mam dzidzię w brzuchu. Ciekawe jak to będzie jak już Bobo się pojawi.

Miałam tak samo, co prawda syn miał 5 lat jak zaszłam w drugą ciąże ale też mówił że chce brata. Był bardzo zły że jednak siostra. Nie raz straszył że ja wyzuci do śmieci albo zostawi by ktoś sobie ja wział. Do tego niemądry kuzyn nagadał mu że dziewczyny są bleee. Rozmowy z nim nie miały końca, chyba przez całą ciaze z nim rozmawialam i tłumaczyłam jak może być fajnie z siostra. Ale jak ja zobaczyl to widać było że się zakochal w siostrzyczce! Pomagał, pilnowal czasem. Teraz super z niego brat.

Kurcze mój ma 4 lata jedynak no i też ciągle mówi że nie chce siostry chce brata że siostra się nie będzie opiekował jeszcze nie wiemy co będzie ale raczej jak rozmawiam z nim o ciąży to mówię bardziej o dziewczynce i próbuje oswajać jeśli się okaże że to ona i myślę jak to będzie naprawdę po porodzie
 
Do góry