reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Jeśli chodzi o córkę to mogę się wypowiedzieć jako opiekunka w żłobku :D zauważyłam że dzieci tak się zachowują gdy mama jest w ciazy, za każdym razem się sprawdziło, mimo że rodzice np jeszcze dziecku o tym nie mówili to dziecko to wyczuwa i jest wtedy bardziej marudne, nie wie czego chce, częściej płacze chce być noszone i częściej przytulane niż zwykle :p

O widzisz a ja myslalam ze to kwestia leku separacyjnego bo czytałam ze w tym okresie może się nasilić :)
 
reklama
Dobra to ja się teraz też przywitam :D witam dzisiaj skończyłam 12 tc i zaczęłam 13 :p od dzisiaj już biorę femibion 2 co ciekawe w tym opakowaniu jest 30 tabletek i 30 kapsułek więc teraz biorę 2 sztuki :p ostatnio też mam straszne problemy że spaniem nie mogę spać w nocy a w dzień chodzę jak zombie. Jem mało ale często i znów schudłam 0.5 kg które ostatnio przybralam:) w środę już usg o strasznie nie mogę się doczekać kiedy znów zobaczę moje maleństwo :D mam straszny problem z włosami nie susze ich ani nie prostuje a mam tak zniszczone i bardzo dużo mi ich wypada :no: :wściekła/y:
 
O widzisz a ja myslalam ze to kwestia leku separacyjnego bo czytałam ze w tym okresie może się nasilić :)
Na pewno lek separacyjny też ma jakiś wpływ na to :) Ale w bardzo dużej mierze ciąża ma taki wpływ na dziecko, ono wyczuwa że coś się zmienia coś jest inaczej i nie wie czego się może spodziewać dlatego w tym okresie tak się zachowują i robi a się z nich takie przylepy :p
 
Dobra to ja się teraz też przywitam :D witam dzisiaj skończyłam 12 tc i zaczęłam 13 :p od dzisiaj już biorę femibion 2 co ciekawe w tym opakowaniu jest 30 tabletek i 30 kapsułek więc teraz biorę 2 sztuki :p ostatnio też mam straszne problemy że spaniem nie mogę spać w nocy a w dzień chodzę jak zombie. Jem mało ale często i znów schudłam 0.5 kg które ostatnio przybralam:) w środę już usg o strasznie nie mogę się doczekać kiedy znów zobaczę moje maleństwo :D mam straszny problem z włosami nie susze ich ani nie prostuje a mam tak zniszczone i bardzo dużo mi ich wypada :no: :wściekła/y:
Witaj. :)

U mnie synek od kilku miesięcy mówi, że chciałby malutkiego braciszka. Nie wiem jak ja mu powiem o siostrzyczce... Zmian w zachowaniu nie zauważyłam.
 
Dobra to ja się teraz też przywitam :D witam dzisiaj skończyłam 12 tc i zaczęłam 13 [emoji14] od dzisiaj już biorę femibion 2 co ciekawe w tym opakowaniu jest 30 tabletek i 30 kapsułek więc teraz biorę 2 sztuki [emoji14] ostatnio też mam straszne problemy że spaniem nie mogę spać w nocy a w dzień chodzę jak zombie. Jem mało ale często i znów schudłam 0.5 kg które ostatnio przybralam:) w środę już usg o strasznie nie mogę się doczekać kiedy znów zobaczę moje maleństwo :D mam straszny problem z włosami nie susze ich ani nie prostuje a mam tak zniszczone i bardzo dużo mi ich wypada :no: :wściekła/y:
Mi tez mega wypadaja nie długo lysa bede, a badalas tarczyce?
 
Dzień dobry !

U mnie zaparcia ciąg dalszy wiec czekam...
Wstałam po 8 i zasnąć nie mogę. Muszę nas rozpakować itp bo byslimy u tesciowej.
Idę zrobić sobie ta kawę.. Może mi pomoże
 
reklama
Do góry