reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Witaj ja tez mialam trzy pierwsze straty do 12 tyg z czwartej ciazy mam synka, piata tez starta i teraz szósta mam nadzieje,ze zakończy sie pozytywnie ,jak ty przed badaniem zawsze mam stres,ale na co dzien staram sie nie myslec o złym, bo musi byc dobrze. Ktory tydz u ciebie? Gratulacje

Z ostatniej miesiączki jutro zaczynam 12tydzien, w usg dwa dni więcej. Właśnie nie wiem jak to liczyć, tzn że skoro dziś mam według kalkulatora 11tydzien i 6dni to mówię że to jedenasty czy już 12?
 
Dzisiaj z racji,ze dostałam l4 chory moze chodzić wybieram sie na puchar lodowy [emoji23] akurat syna na urodziny do kolegi zawieziemy i sobie pojedziemy. A znow jest goraco.
 
Dziewczyny które mają problemy z wyróżnianiem, wielkie współczucia. Czy pijecie wystarczająco dużo wody? Mi ginekolog kazał pic około 3 litrów wody.
 
Dziewczyny które mają problemy z wyróżnianiem, wielkie współczucia. Czy pijecie wystarczająco dużo wody? Mi ginekolog kazał pic około 3 litrów wody.
dużo pije, co chwilka a to szklanka wody a to kompot.
A chciałam jeszcze zapytać czy Wam też się tak ciężko oddycha? no wystarczy że coś chwilę porobię ( nawet po umyciu naczyń) to już mi cięzko, jakbym za mało powietrza wdychała :/
 
12 nawet jak masz 12 i 1 to chyba mowia juz 13 tydz tak mi w apce wyswietla sie w srodku
A to nie jest tak, że lekarze posługują się tylko skończonymi tygodniami. Jak przed wizytą położna wypisuje kartę to zawsze tylko ukończonymi tygodniami się posługuje, mój gin tak samo. Wiec dla niego jak pójdę poniedziałek i będzie 11t3d to będzie 11 tydzień.
W internecie właśnie już różnie widziałam.

Próbowałaś może simię lniane mielone jak takiego nie możesz przełknąć? Ja dodawałam do jogurtów albo owsianki po trochu.
 
A to nie jest tak, że lekarze posługują się tylko skończonymi tygodniami. Jak przed wizytą położna wypisuje kartę to zawsze tylko ukończonymi tygodniami się posługuje, mój gin tak samo. Wiec dla niego jak pójdę poniedziałek i będzie 11t3d to będzie 11 tydzień.
W internecie właśnie już różnie widziałam.

Próbowałaś może simię lniane mielone jak takiego nie możesz przełknąć? Ja dodawałam do jogurtów albo owsianki po trochu.
moja tak samo robi, następna wizyta 15+3 i mam wpisany 15 tydz. natomiast moja apka pokazuje "12+6 jesteś w 13 tyg" co dziwne pokazuje też że jestem w 4 miesiącu ciązy ale 3 miesiącu kalendarzowym :D W ogóle nie wiem po co mi ta apka, wszystko mam w karcie ciąży :p
 
reklama
A to nie jest tak, że lekarze posługują się tylko skończonymi tygodniami. Jak przed wizytą położna wypisuje kartę to zawsze tylko ukończonymi tygodniami się posługuje, mój gin tak samo. Wiec dla niego jak pójdę poniedziałek i będzie 11t3d to będzie 11 tydzień.
W internecie właśnie już różnie widziałam.

Próbowałaś może simię lniane mielone jak takiego nie możesz przełknąć? Ja dodawałam do jogurtów albo owsianki po trochu.
Tak. Dla lekarzy ważne są skończone tygodnie. I ja tez tak liczę ale faktycznie można zwariować.
Apka pokazała 10 tydzien i juz rozpoczęłam wg niej 11 tydzien i już info o prenatalnych mam [emoji14]

Ja pije chyba za mało..
 
Do góry