reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
dużo pije, co chwilka a to szklanka wody a to kompot.
A chciałam jeszcze zapytać czy Wam też się tak ciężko oddycha? no wystarczy że coś chwilę porobię ( nawet po umyciu naczyń) to już mi cięzko, jakbym za mało powietrza wdychała :/
Ja teraz to w ogóle dużo szybciej się męczę. Jak sprzątam w sobotę to kilka przerw sobie robię.
 
reklama
Też się męczę, ja dość szybko chodzę a teraz krótki spacer i przystanki na odpoczynek na ławce, z sobą biorę buteleczkę wody to jakoś lżej. Wczoraj wyszłam na lekkie zakupy do pobliskiego centrum handlowego bo szukam prezentów. Stwierdziłam że nie jadę autem tylko się przespaceruje te 25minut i faktycznie było ciężko.
 
Hej :) Mozna tez dolaczyc? Obecnie jestem w 10tc. Mamy juz synka 4.5 latka i mieszkamy w UK :) Jak bylam Polsce na wakacjach to w 6tc ginekolog potwierdzil ciaze i serduszko. Teraz z niecierpliwoscia czekam na list kiedy bedzie USG w szpitalu :) co do plci jakos czuje ze bedzie to chlopak, chociaz czuje sie calkiem inaczej niz w pierwszej ciazy :)
 
dużo pije, co chwilka a to szklanka wody a to kompot.
A chciałam jeszcze zapytać czy Wam też się tak ciężko oddycha? no wystarczy że coś chwilę porobię ( nawet po umyciu naczyń) to już mi cięzko, jakbym za mało powietrza wdychała :/

Ja tam mam. Wejdę po schodach albo spakuję walizkę i muszę odpoczywać. Chociaż ja częściowo zwalam to na upał i liczę, że jak w końcu będzie chłodniej, to będzie lepiej. Bo teraz to ciągle nie mam czym oddychać.

Dzisiaj nawet udało mi się przespać noc. Oczywiście budziłam się kilka razy, ale zasypiałam stosunkowo szybko w porównaniu do ostatnich dni, bo w przeciągu pół godziny. Teraz ogarniam się z pakowaniem i wracamy z córka do domu. No a jutro do pracy...
 
Mamaginekolog stracila Ernesta, bo saczyly jej sie wody plodowe i nie udalo sie dotrwac do bezpiecznego terminu, w ktorym narodziny nie musza oznaczac smierci dziecka

Na problemy z zaparciami probujcie suszone sliwki, buraki codziennie pod kazda postacia, a najlepszy jest topnatur blonnik z pingwinkiem
tapatalk_1534671898094.jpeg
 

Załączniki

  • tapatalk_1534671898094.jpeg
    tapatalk_1534671898094.jpeg
    45 KB · Wyświetleń: 543
Hej :) Mozna tez dolaczyc? Obecnie jestem w 10tc. Mamy juz synka 4.5 latka i mieszkamy w UK :) Jak bylam Polsce na wakacjach to w 6tc ginekolog potwierdzil ciaze i serduszko. Teraz z niecierpliwoscia czekam na list kiedy bedzie USG w szpitalu :) co do plci jakos czuje ze bedzie to chlopak, chociaz czuje sie calkiem inaczej niz w pierwszej ciazy :)

Hej :)
Ja jestem z Irlandii
 
Mama ginekolog urodziła. 35 cm i ponad 1000g wczesniaczek

Byla w ciąży? To nieźle i niby ginekolog, ciekawe pewnie w 7 miesiącu. Jednak nic nie pomoże jak dziecko ma przyjść na swiat

Nawet nie wiedziałam kiedyś mialam polubiona jej strone,a później w ciąży nie byłam i usunelam. Jednak nawet jak sie jest lekarzem sie nic nie przewidzi i nie zrobi na zaś

Ale to było cc bo on ma hipotrofie [emoji22]

Stracic ciążę w 20 tygodniu??? Matko ! Jak to?

Ale wszystko ok z dzidzia?
Biedna. Najpierw strata w 20tc a teraz znowu cos..
 
reklama
Do góry