reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Ja mam córkę póki co i w zasadzie chciałabym druga córkę. Młoda ma taki sam charakter jak ja i super się dogadujemy. Boję się że nie bede umiała dobrze wychować synka... my też 2 dni przed owulka więc mam nadzieję ze będzie chora. W rodzinie najbliższej na 8 dzieci są tylko 2 dziewczynki...
Mi się wydaje że będę mieć synka takie mam przeczucie chociaż my w sumie to robiliśmy i przed i w trakcie i po owulacji :D
 
reklama
@Kasia323 , płeć nie ma znaczenia, byle by tylko zdrowe było. ALE ... mam syneczka i córeczkę. Muszę powiedzieć, że łatwiej mi było odnaleźć się w roli mamy córeczki. U nas w rodzinie same dziewczynki. Od lat. Zawsze miałam z nimi świetny kontakt. Lepiej się odnajduję w roli mamy córeczki. Te same charaktery (spokojne) te same zainteresowania. Malutka bardzo inteligentna, empatyczna, pomocna. Synek - to żywioł. Inny świat. Inne priorytety. Doprosić się o cokolwiek - niemożliwe. Dyskutant nieziemski. Myślę, że nie jestem najlepszą z możliwych mamą dla chłopca. Nie jestem super partnerem do zabawy, kompanem do meczu czy konsoli. Nie lubię. W przypadku synka brakuje mi ...konsekwencji (o której dopiero co mówiłam [emoji14] ). Mały jest rozpieszczony przeokropnie. Za te słodkie oczka zrobiłabym wszystko. Oczywiście w zasadniczych kwestiach jestem konsekwentna, ale tak na codzień nie walczę o posłuszeństwo. Z córcią rozumiem się bez słów, córcia jest uważna, troskliwa (ma swojego zwierzaka i jej zdolność wczuwania się w emocje zwierza zadziwiają mnie). Podsumowując ten przydługi i nudny wykład jestem chyba lepszą mamą dla córci, niż dla synka. :( Dlatego tym razem troszkę pomogłam "naturze" i celowałam w dziewczynkę.
A ja sie boje,ze jak bedzie córka i bedzie miała moj charakter to sie nie dogadamy, ja synka bardzo chciałam i mam,tak jest mi to obojętne,ze nie mam parcia na córkę dla odmiany, fajnie by bylo doswiadczyc coś innego na pewno inaczej wszystko jest niz z chlopcem
 
Ja mam córkę póki co i w zasadzie chciałabym druga córkę. Młoda ma taki sam charakter jak ja i super się dogadujemy. Boję się że nie bede umiała dobrze wychować synka... my też 2 dni przed owulka więc mam nadzieję ze będzie chora. W rodzinie najbliższej na 8 dzieci są tylko 2 dziewczynki...
U męża sami faceci wiec się zrównoważy. :)
 
Ja zawsze chciałam córeczkę, ale teraz szczerze jest mi to obojętne. Nie mamy jeszcze dzieci, nie wiem czy będę wystarczająco dobrą mamą czy dla chłopca czy dla dziewczynki. Ale tak bardzo chciałabym, żeby maleństwo było juz z nami...a tu jeszcze tyyyyyle trzeba czekać
 
Ja zawsze chciałam córeczkę, ale teraz szczerze jest mi to obojętne. Nie mamy jeszcze dzieci, nie wiem czy będę wystarczająco dobrą mamą czy dla chłopca czy dla dziewczynki. Ale tak bardzo chciałabym, żeby maleństwo było juz z nami...a tu jeszcze tyyyyyle trzeba czekać
Szybko zleci ;-) jeszcze zatesknisz za ciaza!
 
Ja zawsze chciałam córeczkę, ale teraz szczerze jest mi to obojętne. Nie mamy jeszcze dzieci, nie wiem czy będę wystarczająco dobrą mamą czy dla chłopca czy dla dziewczynki. Ale tak bardzo chciałabym, żeby maleństwo było juz z nami...a tu jeszcze tyyyyyle trzeba czekać
No wlasnie,a ten czas sie wlecze strasznie , jeszcze w domu siedzę to dopiero, moze jak syn pójdzie do szkoly bede spać dluzej wiec szybciej zleci [emoji23]
 
Szybko zleci ;-) jeszcze zatesknisz za ciaza!
Chciałabym, żeby szybko zleciało.

No wlasnie,a ten czas sie wlecze strasznie , jeszcze w domu siedzę to dopiero, moze jak syn pójdzie do szkoly bede spać dluzej wiec szybciej zleci [emoji23]
Właśnie martwię sie, ze jak sie w końcu zdecyduję pójść na zwolnienie to jeszcze bardziej będzie się dłużyć
 
reklama
Do góry