reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Dziewczyny jakimi sposobami jeszcze mogę się leczyć będąc w ciąży oprócz picia mleka z miodem i czosnkiem herbata z cytryna I robienie sobie naparowek z wody i amolu
To zalezy co ci dolega.
Jesli gardlo, to kup Tantum Verde. Mozna w ciazy i wiele osob chwali sobie szybkie wyjscie z bolu.
Jesli katar, to Nasivin mozna.
Na kaszel kup *spam*.

Uwaga! Syrop z cebuli jest dobry, ale zawiera oksytocyne, ktora wzmaga skurcze, wiec jesli cierpisz na jakies bole brzucha, bierzesz no spe, to absolutnie go nie pij!

Jesli masz wiele objawow chorobowych i nie ustepuja mimo mozliwego leczenia w ciagu 3 dni, to pomykaj do lekarza. Nie cykaj sie o antybiotyki, lekarz da leki ktore mozesz brac, bo nie leczona lub zle leczona choroba moze sie rozwinac w cos powaznego np. W zapalenie zatok.
 
reklama
@Martenika tez tak uwazam. Nie takie to proste zrobic pelna diagnostyke poronna, a jesxcze trudniejsze ustalenie przyczyny. Najptosciej zrobic badanie genetyczne dziecks, wtedy duxo mozna powiedziec. Jednak jesli dxiecko jest zdrowe to zagwostka. A przyczyn poronien nsprawde jest wiele i zanim sa widoczne w ciele tez sporo czasu mija. Juz abstrahuje od tego, ze jest niewielu lekarzy, ktorzy na temacie poronien sie znaja. A szkoda, bo to coraz szerzej dotykajacy ludzi problem i to nie tylko z czynnika zenskiego

@papilonek1980 oczywiscie, ze to moze byc przyczyna, ale niestety nie musi. Urodzenie zdrowego dziecka nie gwarantuje, ze sie problemow z cialem nie ma. Doskonale to wiedza dziewczyny z watku poronienia nawykowe, ktore maja dzieci, a potem... tylko lzy i bol, bo dzieci chca rodzenstwo, a rodzice wieksza rodzine. Dzis niestety nic nie jest oczywiste. I to sa mlodziutkie kobitki, nie to co ja [emoji6]
 
@aga6 morze wiadomości :laugh2: chyba trzeba będzie założyć nowy wątek chłopiec czy dziewczynka :laugh2:
W tabelce trzeba wpisac ;-)
Z drugiej strony, jakby ciąża się utrzymała i dziecko miało wielowadzie, potworniaki, to czy na pewno byłoby lepiej? Opłakiwałam różowiutkiego, ślicznego, zdrowego bobaska, tego kim mógłby być. Opłakiwałam marzenia. To był 8tc.
To temat trudny. Moze to brutalne ale wolalam ja pocierpiec niz pozniej jak cos patrzec na cierpienie mojego dziecka.

U mnie USG w Luxmedzie 31.08 i zobaczmy co wyjdzie z tego. W razie niezadowolenia ide 10.09 prywatnie typowo prenatalne
No ja tak robie bo w lm nie bylam zadowolona xP
A badacie sobie ten progesteron? Mnie od poczatku ciąży wzrósł tylko troche, z 20 do 29, nie jest jeszcze wysoki poziom, biorę tylko dupka, wiec na wynik nie wpływa, wolałabym wynik kolo 50, byłabym pewna ze ten dupek niepotrzebny juz a jednak wciąż bez szału :|
Ja nie badalam. W straconej ciazy mialam bardzo niski i tak asekuracyjnie dostalam + te plamienia mialam
Moim zdaniem lekarze nadużywaja tych powodów najlatwiej im powiedzieć ze dziecko miałoby wady i tyle.
Moze i tak ale tak jak z braniem luteiny ktora podobno nie dziala dziala to kojąco na moją psychike
 
Ja wczoraj miałam usg prenatalne i będzie dziewczyneczka. Wcelowana dwa dni przed Owulacją. U mnie ta metoda się sprawdziła. Oczywiście lekarz mógł się pomylić (chociaż jeszcze się nie pomylił ;) ), ale sama widziałam "wyrostek płciowy" i ewidentnie Mała Księżniczka. 12 tydz. 1 dzień wg. O.M., wg. USG dzidzia większa. :tak:

Ja również zazdroszczę córki, mam syna i marzę teraz o dziewczynce. W ogóle ostatnio jakas nie cierpliwa się zrobiłam, w pierwszej ciąży nie czekałam aż tak mocno na poznanie płci, a teraz mam ogromną nadzieję, że 27 sierpnia poznam domownika brzuszka :-D:-D
 
reklama
Do góry