reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Dziewczyny cudnie sie oglada zdjecis i czyta dobre relacje z wizyt

@KAROLA_223 taka roznica jest realna. 5t5d to prawie 6tc. Wiec tygodniowe opoznienie nie jest duze. Zwlaszcza jesli byla pozniejsza owulacja. Niestety to taki czas, ze musisz czekac na rozwoj wydarzen, robic badania i miec nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze.
 
Dzień dobry wszystkim :) wiem że to nie na temat Ale właśnie znalazłam w necie taką grafikę rozwoju dziecka w pierwszych tygodniach i mam z tego niezły ubaw więc pomyślałam że się z wami podzielę:) czy tylko mi się wydaje że to dziecko w 15 tygodniu wygląda ja łysy 40-latek wyraźnie zmęczony życiem i niezadowolony ze swojej pracy w korporacji? :D :D czy tylko ja mam taką bujną wyobraźnię [emoji14]
165.jpg
 

Załączniki

  • 165.jpg
    165.jpg
    36,6 KB · Wyświetleń: 247
Obie na 16:d
Dziewczyny bo nie wiem czy czegoś nie ominęłam, jest już któraś po prenatalnych i ma jakiś zarys co do płci?

To ja razem z Tobą :laugh2:
@Papillonek1980 dziewczynke ale @Adeline89 juz Wam napisala ;-)
No ja dopiero za dwa tygodnie sie dowiem najpredzej, u mnie dzis 9 i 5, a u ciebie?
U mnie 12+3

Jejku a gdzie o tym wpis ???
gdzies w morzu wiadomosci :d
 
Ja sobie wmowilam przy poronieniu ze to selekcja naturalna.. ze natura wiedziala co robiła, ze niestalo sie to bez powodu bo na poczatku tez sie obwinialam ale takie myslenie mi pomoglo
Z drugiej strony, jakby ciąża się utrzymała i dziecko miało wielowadzie, potworniaki, to czy na pewno byłoby lepiej? Opłakiwałam różowiutkiego, ślicznego, zdrowego bobaska, tego kim mógłby być. Opłakiwałam marzenia. To był 8tc.
 
reklama
Do góry