reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
@doolusia poczekaj na 3trymestr [emoji1] wtedy wychodzac z ubikacji od razu bedziesz do niej wracac

@papilonek1980 a skad ten lekarz wie, ze byly wady genetyczne? To, ze nsjczesciej jest to przyczyna poronien w 1 trymestrze nie znaczy, ze tak zawsze sie dzieje. Bez badan genetycznych lekarz nie moze sie tak wypowiadac. U mnie wczesne poronienia wywoluje problem zakrzepowy, s nie wady genetyczne. Moje dzieci bez lekow nigdy by sie nie urodzily. W jednym ma racje ten lekarz, TO W ZADEN SPOSOB NIE BYLS TWOJA WINA, ze dzieci odeszly. I naprawde nie masz sie co obwiniac.

@paulina.blachut np seria lekow dla kobiet w ciazy prena.len. Tylko to tez naturalne leki. A probowalas syrop z cebuli? A do nosa irygacje z soli morskiej.

@Rose.mart brak objawow tez bywa objawem. Jesli czujesz sie nieswojo zawsze mozesz sprawdzic czy wszystko w porzadku
 
reklama
Ja wczoraj miałam usg prenatalne i będzie dziewczyneczka. Wcelowana dwa dni przed Owulacją. U mnie ta metoda się sprawdziła. Oczywiście lekarz mógł się pomylić (chociaż jeszcze się nie pomylił ;) ), ale sama widziałam "wyrostek płciowy" i ewidentnie Mała Księżniczka. 12 tydz. 1 dzień wg. O.M., wg. USG dzidzia większa. :tak:
 
@doolusia poczekaj na 3trymestr [emoji1] wtedy wychodzac z ubikacji od razu bedziesz do niej wracac

@papilonek1980 a skad ten lekarz wie, ze byly wady genetyczne? To, ze nsjczesciej jest to przyczyna poronien w 1 trymestrze nie znaczy, ze tak zawsze sie dzieje. Bez badan genetycznych lekarz nie moze sie tak wypowiadac. U mnie wczesne poronienia wywoluje problem zakrzepowy, s nie wady genetyczne. Moje dzieci bez lekow nigdy by sie nie urodzily. W jednym ma racje ten lekarz, TO W ZADEN SPOSOB NIE BYLS TWOJA WINA, ze dzieci odeszly. I naprawde nie masz sie co obwiniac.

@paulina.blachut np seria lekow dla kobiet w ciazy prena.len. Tylko to tez naturalne leki. A probowalas syrop z cebuli? A do nosa irygacje z soli morskiej.

@Rose.mart brak objawow tez bywa objawem. Jesli czujesz sie nieswojo zawsze mozesz sprawdzic czy wszystko w porzadku
Moim zdaniem lekarze nadużywaja tych powodów najlatwiej im powiedzieć ze dziecko miałoby wady i tyle.
 
@nata$za88 progesteron jest bardzo trudno w ciele zbadac, poniewaz jest wytwarzany skokowo, troche jak sinusoida i jedno badanie w zasadzie nic nie wnosi, bo nie wiadomo, czy to byla jego najnizsza, czy najwyzsza wartosc. Zeby dobrze zbadsc progesteron trzeba isc do szpitala i zrobic kilka badan w ciagu jednego dnia, z czego wyciaga sie srednia. Albo przez kilka dni doslownie o tej samej godzinie z minutami go badac i wyciagnac srednia. Niedomoge lutealna latwiej sprawdzic przed ciaza niz w trakcie. Tak wiec podanie progesteronu czesto jest na wyrost. No chyba, ze zaczyna pobolewac brxuch na wczesnym etapie ciazy i bol narasta oraz zaczynaja sie plamienia brazowe. To wszystko sa objawy niskiego progesteronu. Poxa tym jak juz pisalam najpozniej do 14tc lozysko przejmuje gunkcje wytwarzania progesteronu i juz raczej nie ma z nim problemu. Potem progesteron stosuke sie na inne dolegliwosci. Ale juz nie duphaston, a jego naturalna gorme luteine lub lutinusa. Tak wiec mslo kto poxniej bads progesteron
 
reklama
Ja wczoraj miałam usg prenatalne i będzie dziewczyneczka. Wcelowana dwa dni przed Owulacją. U mnie ta metoda się sprawdziła. Oczywiście lekarz mógł się pomylić (chociaż jeszcze się nie pomylił ;) ), ale sama widziałam "wyrostek płciowy" i ewidentnie Mała Księżniczka. 12 tydz. 1 dzień wg. O.M., wg. USG dzidzia większa. :tak:
Ależ zazdroszczę córki :laugh2:- mówi to mama dwóch synów ... u mnie ciąża to hmmmm relax przedwakacyjny....
 
Do góry