reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Tyle że ja to pracoholik jestem i mi dziwnie że nie idę do pracy. Ja chodziłam do pracy nawet z gorączką jeśli miałam coś ważnego do zrobienia.... A teraz mam "tylko mega mdłości i jakoś tak mi się wydaje że nie jest to wystarczający powód żeby siedzieć w domu.... gdyby nie to że nie mam opieki dla córki na najbliższe 2 tyg to bym chyba miała wyrzuty sumienia..... zresztą ja to taka głupia jestem że nawet jak z córka mi się szybka zwracała I miałam skurcze w 20 tyg to tu ryczalam że nie mogę do pracy....
I nawet nie mam planów na dziś...
Musisz bardzo lubić swoją pracę a zupełnie inaczej jest jak robi się coś z przyjemności a zupełnie inaczej jak praca jest tylko i wyłącznie dla korzyści niematerialnych i z musu :sorry:
 
reklama
No i cos co mnie stawia na nogi choc nie lubie tego smaku. Podgrzej mleko zeby bylo gorace i dodaj czosnek dodaj miod do smaku, a do tego koniecznie jeszcze lyzka masla takiego prawdziwego 82%. Pic gorace. Okropne jest, ale na mnie dziala.
Zgadzam się, dawno tego nie piłam ale super działa!
 
Musisz bardzo lubić swoją pracę a zupełnie inaczej jest jak robi się coś z przyjemności a zupełnie inaczej jak praca jest tylko i wyłącznie dla korzyści niematerialnych i z musu :sorry:

Ja mam po prostu głupie poczucie odpowiedzialności. Że jak się zobowiązała coś robić to powinnam. Ja zarządzam projektami więc ciągle są jakieś terminy zobowiązania i mam poczucie że muszę.... chociaż w sumie to trochę lubię te moje projekty....

Na mnie rewelacyjnie działa miód plus imbir plus kurkuma. Muszę sprawdzić czy w ciąży można.... bo też czuje że niezbyt mi dobrze...
 
A ja siedzę u laryngologa, pewnie się nasiedze trochę, bo kolejka jest [emoji849] ale mam nadzieję, że coś zatokami mi zrobi !!! Bo znowu głowa boki
 
Cześć. Dziewczyny czy wszystkie macie objawy ciążowe? Obudzilam sie dzisiaj w jakimś poddenerwowaniu. Codziennie bolaly mnie piersi, a dzisiaj nic a nic. Nie tyje, nie widzę rosnącego brzucha(oprócz tego wieczornego gdy sie najem). Wczoraj wieczorkiem odczuwalam klucie w spojeniu lonowym. Dzisiaj obudzilam sie jak gdybym w tej ciazy nie była. Powiem Wam, ze zazdroszczę wszysykim ktore budzą sie z wymiotami... Wiem glupio to brzmi, ale to bu mnie uspokoiło.
Daj spokoj nie chcialabys wymioty,ja w zadnej ciazy nie mialam i dziekuje za to, nie każdy ma objawy ciazy,a w pewnych tygodniach one calkiem mijaja
 
reklama
Do góry