reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Tyle że ja to pracoholik jestem i mi dziwnie że nie idę do pracy. Ja chodziłam do pracy nawet z gorączką jeśli miałam coś ważnego do zrobienia.... A teraz mam "tylko mega mdłości i jakoś tak mi się wydaje że nie jest to wystarczający powód żeby siedzieć w domu.... gdyby nie to że nie mam opieki dla córki na najbliższe 2 tyg to bym chyba miała wyrzuty sumienia..... zresztą ja to taka głupia jestem że nawet jak z córka mi się szybka zwracała I miałam skurcze w 20 tyg to tu ryczalam że nie mogę do pracy....
I nawet nie mam planów na dziś...
Odpoczywaj sobie, książkę poczytaj, pośpij ahhh tyle pięknych rzeczy można robić [emoji4]
 
reklama
A ja wbijam jajko bez przypraw na gleboki talerz i roztrzepuje, czasem troche mleka doleje i maczam z obu stron chleb i smaze na rozgrzanej patelni i dalej smaruje nutellą jsk sie z obu stron usmazy xD
Chyba jutro zrobie..

Ja tam samo robię, ale maczam w jajku przyprawionym i na patelnię, jak przerzucam na drugą stronę to dodaję ser i pokrywką daję mu się roztopić. Mniami!

Dziewczyny jakimi sposobami jeszcze mogę się leczyć będąc w ciąży oprócz picia mleka z miodem i czosnkiem herbata z cytryna I robienie sobie naparowek z wody i amolu

Kup sobie inhalator i tak się przyda i rób inhalacje z soli fizjologicznej. Jest też taki syrop pr.en.alen chyba o smaku maliny z czosnkiem, wstrętny ale działa.
 
Dziewczyny jakimi sposobami jeszcze mogę się leczyć będąc w ciąży oprócz picia mleka z miodem i czosnkiem herbata z cytryna I robienie sobie naparowek z wody i amolu
O wlasnie mnie chyba tez cos rozklada :(od wczoraj dziwnie pokaszluje a wieczorem mnie gardlo zaczęło boleć i teraz tez pobolewa .....
Miłego dnia dziewczyny dzis nasza wizyta @aga6 już mam stresa niby dwa tygodnie mnie nie bylo,ale dla mnie to i tak duzo. W nocy wstaje do kibelka to piersi jak kamienie bola strasznie. Wczoraj zjadlam zupke na noc i o dziwo mdlosci nie mialam [emoji23]
Udanych wizyt @Adeline89 i @aga6
Dziewczyny wlasnie Was nadrabiam. U mnie dopiero 23.20 a ja zrobilam sie strasznie glodna, bo piszecie o jedzeniu[emoji5] zaraz klade sie spac bo rano do pracy musze wstac. Moj synek mial dzisiaj urodziny. Skonczyl 2 latka[emoji5]
Poprzedniej nocy snilo mi sie ze jestem juz po porodzie i przykladam dzidziusia do piersi. Dzidzius byl ubrany w szaro rozowy pajacyk. Ciekawe czy to proroczy sen[emoji5]
Milego dnia wszystkim[emoji5]
Wszystkiego najlepszego dla synusia [emoji512] [emoji320]
 
O rety ciężko nadrobić Wasze posty. Ja ciągle chodzę do pracy. Z objawow ciazowych mam sennosc i bol brzucha jak przy zatruciu pokarmowym, najczesciej wieczorem.
Co do leczenia w ciazy to polecam zalac sobie kilka gozdzikow goraca woda do polowy szklanki. W drugiej tez do polowy wymieszac miod z woda i z sokiem z cytryny i dodac napar z tych gozdzikow. Wazne zeby miod nie mial kontaku z gpraca woda bo traci wlasciwosci. Mozna tez po prostu dopelnic gozdziki po zaparzeniu zimna woda dodac miod i cytryne.
No i cos co mnie stawia na nogi choc nie lubie tego smaku. Podgrzej mleko zeby bylo gorace i dodaj czosnek dodaj miod do smaku, a do tego koniecznie jeszcze lyzka masla takiego prawdziwego 82%. Pic gorace. Okropne jest, ale na mnie dziala.

Wracam do pracy. Milego dnia zycze.
 
Byłam dzisiaj zanieść zwolnienie do pracy... tragedia... szefowa zaczęła się po mnie drzeć, głupio wzdychać i kręcić głową. Bo jej niby kłopotów narobiłam i będzie miała przeze mnie więcej pracy... potem to chyba do niej dotarło i do mnie jeszcze dzwoniła, tym razem na spokojnie i miło. Ale i tak jej nie wierze, mam przyjść jeszcze w poniedziałek i wiem że będzie powtórka...
A o tym że mnie wydymała na 100zl nawet nie wspomnę
Tak robią. Moja dala podwyżkę w łapę A nie na papierze i jak poszłam po roku na zwolnienie to dawała mi według listy płac. A to 400zl mniej. Teraz będzie powtórka z rozrywki. I nic do glowy nie bierze. Prywaciarze.
 
reklama
Do góry