reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Miłego dnia dziewczyny dzis nasza wizyta @aga6 już mam stresa niby dwa tygodnie mnie nie bylo,ale dla mnie to i tak duzo. W nocy wstaje do kibelka to piersi jak kamienie bola strasznie. Wczoraj zjadlam zupke na noc i o dziwo mdlosci nie mialam [emoji23]
Ja bylam na usg we wtorek a juz doczekac sie nie moge xD moze dowiem sie cos o plci?:d
 
reklama
Dzień dobry:-D. Pierwszy dzień na zwolnieniu a ja nie śpię od 5 :errr: i gdzie tu logika :rofl:? Ja chleb w jajku lubię z ketchupem a placki ziemniaczane z czym popadnie :laugh2:. Udanych wizyt:yes: wszystkim. W sumie mogłabym już ruszyć się z łóżka i wstawić zupę ale to byłby mój pierwszy raz o tej porze w garach :laugh2::-D
Zazdroszczeeee. Ja bym mogla spac i spac ale córka miała inne plany -.-
 
Dziewczyny wlasnie Was nadrabiam. U mnie dopiero 23.20 a ja zrobilam sie strasznie glodna, bo piszecie o jedzeniu[emoji5] zaraz klade sie spac bo rano do pracy musze wstac. Moj synek mial dzisiaj urodziny. Skonczyl 2 latka[emoji5]
Poprzedniej nocy snilo mi sie ze jestem juz po porodzie i przykladam dzidziusia do piersi. Dzidzius byl ubrany w szaro rozowy pajacyk. Ciekawe czy to proroczy sen[emoji5]
Milego dnia wszystkim[emoji5]
Sto lat maluchu :)!!!
 
Cześć. Dziewczyny czy wszystkie macie objawy ciążowe? Obudzilam sie dzisiaj w jakimś poddenerwowaniu. Codziennie bolaly mnie piersi, a dzisiaj nic a nic. Nie tyje, nie widzę rosnącego brzucha(oprócz tego wieczornego gdy sie najem). Wczoraj wieczorkiem odczuwalam klucie w spojeniu lonowym. Dzisiaj obudzilam sie jak gdybym w tej ciazy nie była. Powiem Wam, ze zazdroszczę wszysykim ktore budzą sie z wymiotami... Wiem glupio to brzmi, ale to bu mnie uspokoiło.
Ja nie mam. Mam tylko brzuch widocznie większy. Wiem ze Cię to nie uspokoi ale objawy to nie jest gwarancja tego ze jest wszystko dobrze. Zapytaj o to swojego lekarza nastepnym razem
 
Dziewczyny byłam dzisiaj na tej pierwszej wizycie , niea liczac izby przyjec. Z ostatniej miesiaczki wychodzi mi 7/8 tydzień, a z usg 5t5 . Pokazalam jej moje wyniki z bhcg ktore robilam jak poradnia byla nieczynna , dala mi skierowanie na kolejne badanie bhcg zeby zobaczyc jak jest na tym etapie zeby mogła cokolwiek stwierdzic :( troche sie obawiam.. myslicie ze moze byc taka roznica ze na usg 5t5 a z om 7/8 ? Nie moge doczekac sie jutra, zrobie te wyniki i o 15 sprawdze na internecie.. jakos mnie nastraszyla troszke. Ale zwolnienie wypisala , w nastepny czwartek mam isc z wynikami
Ja też tak miałam. Jak poszłam na pierwsze usg to miał być skończony 8 tydzień A to wychodzi że to dopiero 6+4. Ale było już widać pęcherzyk i mały zarodek. Potem już wszystko elegancko było widać na następnej wizycie :).
 
reklama
Ale Wam fajnie dziewczyny [emoji4]
Tyle że ja to pracoholik jestem i mi dziwnie że nie idę do pracy. Ja chodziłam do pracy nawet z gorączką jeśli miałam coś ważnego do zrobienia.... A teraz mam "tylko mega mdłości i jakoś tak mi się wydaje że nie jest to wystarczający powód żeby siedzieć w domu.... gdyby nie to że nie mam opieki dla córki na najbliższe 2 tyg to bym chyba miała wyrzuty sumienia..... zresztą ja to taka głupia jestem że nawet jak z córka mi się szybka zwracała I miałam skurcze w 20 tyg to tu ryczalam że nie mogę do pracy....
I nawet nie mam planów na dziś...
 
Do góry